Morometii la subiectul 3 la bac

Quoted post

Neutru

#349 Re:

2016-07-04 15:26

#8: Laur -  

 ma .. bine ca tu nu ai invatat nici un shit . sau ca alti care o fost picati din cer ... si ai scris ion . sunt unii care o tocit caci nu sunt buni la romana ,si nu stiau ... au citit si au invatat despre tema si viziune nu despre perioada .. si nu zi ca ai sta in banca .... ca daca ai fi in aceeasi ipostaza ca ceilalti si tu ai semna . si de ce naiba vii pe siteul asta daca esti in potriva lui si comentezi? du-te la pocreaca la tine si barfeste acolo . nu pe un domeniu public care e destinat oamenilor cu cei 7 ani de acasa .

Raspunsuri


Musafir

#369 Re: Re:

2016-07-04 15:35:55

#349: Neutru - Re:  

In felul in care ai scris, probabil pici bacalaureatul cu, sau fara Morometi :) "in potriva" serios??

Ale

#805 Re: Re:

2016-07-04 19:25:35

#349: Neutru - Re:  

 Comentați aiurea informativa mai întâi , actinea romanului se petrece in perioada interbelica !!!!! Romanul a debutat in perioada postbelica ! Ai citit Ion o data si te crezi mare deștept ! Sunt mii de copii care au scris Moromeții , insemna ca toti suntem prosti ca am scris asta ? Mai prost educat esti tu ! 


Musafir

#824 Re: Re:

2016-07-04 19:34:38

#349: Neutru - Re:  

 Nu pot sa cred asa ceva. Ca de obicei, in tara asta oamenii se lupta pentru ceva ce e clar NEDREPT. Faceti petitii ca sa ce? Sa vi se aprobe impertinenta? Data viitoare cascati bine ochii, ce ati fi vrut sa se dea, mai usor de atat?


Musafir

#1048 Re: Re:

2016-07-05 05:02:17

#349: Neutru - Re:  

 La cum scrii, este clar ca si tu ai semnat petitia. Mai bine ai pune mana pe carte in loc sa comentezi, "in potriva" :))) bai esti nebun, repetati BAC-ul in toamna!! Vad niste comentarii demne de Las Fierbinti ce naiba e cu generatia asta? :))) Eu rad acuma dar stiu ca nu e de ras, e mai degraba de plans, mai ales faptul ca unii sunstin cu tarie prostia asta de petitie de 2 lei.