Examen National

Quoted post

tcis

#5072 Re: Re: Re:

2016-06-30 14:49

#5062: - Re: Re:  

 Am scris chiar frumos si fara injurii si curios efectul a fost cel scontat ... cautati si voi psihologi si comunicatori mai buni, dar ce sa ii faci daca nu ai de unde alege ca promovati dupa diagrame si grafice prost facute si intelese :)

Raspunsuri


Musafir

#5091 Re: Re: Re: Re:

2016-06-30 15:01:11

#5072: tcis - Re: Re: Re:  

 Nu am facut referire la o persoana anume ...am spus ca majoritatea celor care au pus 3 vorbesc jignitor la adresa celorlalti ...si nici macar nu purtam cu o persoana anume discutia ...pur si simplu este ceea ce am observat in aceste mii de mesaje ....cuvinte vulgare ,injurii si jigniri la adresa copiilor care si-au permis sa citeasca invers decat ceilalti ...cu ce credeti ca sunt mai prejos cei care au pus 8,fata ce ceilalti ?Va spun eu ,...cu nimic !! In definitiv toti sunt copii si asa cum sunt ,sunt ai societatii noastre ....faceti un mare rau ca ii invatati sa-i marginalizeze pe colegii lor ,indiferent de pozitia lor in societatea ....bagati ura intre copii cu multa inversunare ...ba al meu e mai destept ca a pus 3,ba al meu ca a pus 8....indiferent ca au pus 3 sau 8 , fiecare a interpretat altfel diagrama cu nenorocita aia de legenda ...deh si pe harta sa puna legenda la munti ,la ape ,etc hasurat cu negru ...ca deh suntem tara de destepti si de logici .....