Romanii ii cer premierului britanic drepturi garantate

Quoted post

bogdan

#27

2016-06-29 19:45

Petitia este ok,dar prezentarea ei de marii jurnalisti gadea si ursu m-a facut sa ma ridic pana la telecomanda si sa schimb canalul asta de .......

ps ramasese asa din zapingul nevestei

 

Raspunsuri

alynda

#1087 Re:

2016-06-29 20:13:10

#27: bogdan -  

 ce imi plac astia care nu se uita la antena 3 dar semneaza petitiile antena 3...ce imi plac ipocritii...n-ai vazut asa ceva... 

Un roman!

#1395 Re:

2016-06-29 20:37:46

#27: bogdan -  

Trebuia sa arunci cu ceva noroi, handicapatule! Era necesar, nu? Noroc cu ei ca au scris-o! De ce nu ai gandit-o tu si cu ceilalti care "schimbati canalul asta de....."! Mai bine nu postai nimic! Din patriotism iti spun sincer ca TU NU AI NICI UN PIC! Aici nu mai conta culoare politica sau individualismul! Este o petitie scrisa de 2 romani, nu de Gadea si Ursu, dar tu sincer, nu ai cum sa intelegi asa ceva sincer, mai ales ca prezentarea ei este facuta de CEI 2 AUTORI! Asta nu ai inteles corect? Sincer, iti dau un sfat prietenesc: incearca si tu Ghana sau Angola, te-ai integra mai bine pe acolo! Ai tot atata creier cat o musca tete, daca stii ce e aia!

PS: faptul ca ti-am dat o replica nu inseamna ca tin cu Gadea sau Ursu, ci pur si simplu este un semn de respect pentru 2 romani care au initiat o campanie de sustinere a drepturilor romanilor de peste hotare! Ma doare in cot cum ii cheama! Nu ii blamez, nu conteaza cat de antipatici imi sunt sau nu! Sper ca ti-am dat o replica suficient de exhaustiva cat sa intelegi si tu! Desi, ma indoiesc ca in ultimii 2 ani ai avut rabdare sa citesti un text atat de lung si nu cred ca o sa incepi acum!

Miaza-Noapte

#2286 Re:

2016-06-30 15:24:29

#27: bogdan -  

 ...mare noroc cu nevasta aia care se uita la ce merita...