Examen National

Quoted post


Musafir

#1631

2016-06-29 13:55

Sa le fie rușine celor care au făcut subiectele ", știți ce, fraților? Vouă ar trebui sa va fie rușine.  Exercițiul acela cu diagrama nu necesita vreo minte brici, necesita doar putina atenție, însă normal ca trebuie sa veniți aici cu bățul înfipt în c*r și sa comentați, ca de, vorba aia :" Prostul, dacă nu-i fudul, parca n-ar fi prost destul".  

Numai mame revoltate, niște alienate mai neemancipate decât propriii copii și elevii de clasa a VIII-a, viitori inculți ai țării. Dacă tot e atât de neclară diagrama, ia spuneți-mi și mie, cum de alții au putut scrie răspunsul corect? Ei nu au făcut tot 8 ani de matematica? Nu au învățat aceeași materie? Ba desigur ca au făcut-o, doar ca acum simțiți nevoia sa va impuneți prostește pentru 0,5 puncte. E vina guvernului, ce sa zic, dar ia spuneți-mi și mie, în aia 8 ani în care copiii voștri s-au dus degeaba la școală, oare nu au învățat ca notele sunt de la 1 la 10, nu de la 0 la 8? Petiția asta e o prostie care încurajează incultura și prostia, sper din suflet sa nu se întâmple nimic, ar fi nedrept pentru cei care au scris corect! O zi buna!  

P. S.  Pentru cei care au mai văzut mesajul în paginile anterioare și simt nevoia sa comenteze, da, am sa continui sa scriu mesajul pana ce toți ăștia, revoltatii și nedreptatitii or sa îl vadă :) 

Raspunsuri


Musafir

#1662 Re:

2016-06-29 13:59:26

#1631: -  

 MAI BINE TACI DACA NU STI.


Musafir

#1665 Re:

2016-06-29 13:59:51

#1631: -  

 CORECT!

 


Musafir

#1690 Re:

2016-06-29 14:02:14

#1631: -  

 Esti o proasta. Mai bine taci si sterge-ti comentariul..

Du-te la supt de diagrame curvo.

Hai sa nu exageram , daca sunteti prosti , sunteti prosti... RASPUNSUL e 3 ... 3 .. Sper sa iei atat.. Oricum examenul a ajuns un test de corigenta pentru curvele ca tine!

-

#1691 Re:

2016-06-29 14:02:16

#1631: -  

 nu SUNT NOTELE DE LA 0 LA 8 ! 0 ALA CE SPUI TU ESTE PUNCTUL DE INTERSECTIE A DREPTELOR CUM ESTE SI LA FUNCTII ,DACA NU STII MAI BINE NU TE BAGA SI STAI IN BANCA TA CU REPLICILE TALE DE KKT ,da?