Fumatul Permis in Locuri Special Amenajate in Spatiile Publice - Semneaza si da Share !

Quoted post

iioana

#1695 Re: fumatul permis in cafenele si baruri:actuala lege e aberanta;sotul meu

2016-03-20 12:38

#4: #4actuala lege e aberanta...sotul meu desfasoara o activitate liberală ce ocupă o încăpere în casa n - fumatul permis in cafenele si baruri:actuala lege e aberanta;sotul meu  

 De ce noi romani avem intotdeauna ceva de comentat ...nimic nu ne convine si daca ati merge sa munciti in alta tara europeana?

Raspunsuri

Cronos

#1703 Re: Re: fumatul permis in cafenele si baruri:actuala lege e aberanta;sotul meu

2016-03-20 12:49:41

#1695: iioana - Re: fumatul permis in cafenele si baruri:actuala lege e aberanta;sotul meu  

 Pentru ca ce vad aici pe site-ul asta, in sfarsit ma face sa ma simt mandru ca sunt roman, pentru ca nu suntem ca alte natii care primesc o lege si lasa capul in jos, respectando chiar daca nu ii indreptateste pe toti, cu ce te deranjeaza pe tine ca am si eu un local in care imi este permis fumatul? Am fost in Anglia si am stat cu multi de vorba pe acolo, majoritatea spunand ca legea de la ei cu fumatul este o porcarie dar ca nu au ce face. Au ce face, doar ca li se impregneaza ideea ca sunt putini si legea e sfanta. Legile le dau niste guverne in care lucreaza niste oameni. Astea nu vin de la Dumnezeu!!!! Si atata timp cat imi pui mie o lege tampita, sa-ti fie clar!! Nu o repect!!! This is Romaniaaaa!!!!!