Fumatul Permis in Locuri Special Amenajate in Spatiile Publice - Semneaza si da Share !

Quoted post

Radu Andrei

#1613 Re: Re:

2016-03-20 09:43

#1587: - Re:  

 Prostule, te forteaza cineva sa intri intr-un local de fumatori?!? Idiotule!!!! Intelege ca daca vreau ca pe proprietatea mea sa se fumeze, se fumeaza, fie ca-ti convnine tie, fie ca nu. Banii, in localul ala, eu ii bag, eu platesc taxele si impozitele pe acel spatiu!!! Si nu-mi pot face acum un local PRIVAT special pentru fumatori? De ce? Auzi la ei ca cica se incalca dreptul la libera circulatie. Ba cretinilor DREPTUL ALA INCETEAZA ACOLO UNDE INCEPE DREPTUL LA PROPRIETATE!!! CRETINILOR  Ca altfel intru maine peste tine in casa si fumez acolo pt ca ala e loc privat si am dreptul la libera circulatie, acum ati inteles?!?Cu asta se incalca drepturile omului . Idiotilor. Uite democratie in Austria, patronul localului isi alege categoria de clienti, foarte corect. Ca sunteti multi nefumatori, vor fi 5 localuri pentru voi si unul de fumatori. Aia e democratie!!! In unele state din America s-a legalizat marijuana, auzi la ei... Inapoiatii dracu :) 

Raspunsuri


Musafir

#1672 Re: Re: Re:

2016-03-20 11:50:53

#1613: Radu Andrei - Re: Re:  

 idiotule ,deci zici ca patronul ar trebui sa decida si daca vinde droguri, prostitutie, arme etc? asta cu dreptul la proprietate si la afacerea lui