Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Dorian Mares

#439 Re: Tratament Twinvir

2016-02-07 10:29

#436: Rares - Tratament Twinvir 

 Acest tratament este unul extrem de periculos. Fratele meu a ajuns in spital cu insuficienta hepatica . Nimeni nu-i trage la raspundere pe acesti traficanti care pacalesc lumea cu pagini de Facebook si anunturi pe internet si povesti false despre un medicament adus dintr-o tara obscura . nimeni nu povesteste despre efectele secundare desi sunt pe multe forumuri si comentarii pacienti care au suferit din cauza acestui medicament. Twinvir este o otrava adus de cativa romani si impachetat frumos pentru castiguri substantiale

Raspunsuri

LILIANAH

#441 Re: Re: Tratament Twinvir

2016-02-24 13:23:02

#439: Dorian Mares - Re: Tratament Twinvir 

 BUNA AM O INTREBARE A FACUT TRATAMENTUL 

Sindbad

#446 Re: Re: Tratament Twinvir

2016-04-12 19:50:54

#439: Dorian Mares - Re: Tratament Twinvir 

 

Dupa 19 zile de tratament, am viremie nedetectabila. Twinvir nu este sub licenta Gilead (nici nu e nevoie), dar este la fel de eficient ca si produsul lor. Este produs sub licenta de Incepta Pharmaceutical, este testat, si nu prezinta niciun fel de pericol, fiind exact acelasi produs (100% identic) cu ce produce Gilead. Se pare ca unii agita spiritele, si incearca sa induca ideea ca Twinvir ar fi doar o escrcherie. Eșcrocii sunt cei care incearca sa manipuleze, si sa-i sperie pe cei care au nevoie de acest tratament. Aveti dreptul la viata, nu va lasati manipulati! Cumparati cu incredere acest tratament. Este acelasi medicament, dar de 50 de ori mai ieftin
Persoana apartinatoare interesata

#447 Re: Re: Tratament Twinvir

2016-04-26 14:00:15

#439: Dorian Mares - Re: Tratament Twinvir 

 Va rog sa dati mai multe detalii daca stiti pe cineva care a avut probleme cu Twinvir. Doamen fereste, sa nu mai aiba nimeni aceasta problema. Un medic din Bucuresti insista sa luam Twinvir, desi am gasit deja alt generic Harvoni. I-am cerut sa imi recomande o sursa de incredere de Twinvir, dar nu vrea, iar de pe internet nu stiu cine le aduce originale si cine contrafacute.