OPRITI LEGEA DARII IN PLATA ! TOT CONSUMATORUL VA PIERDE

Quoted post

Ludovic the one! Adevaratul.

#142

2016-02-03 17:38

Eeeeee. au inceput si dezvoltatorii imobiliari sa iasa la suprafata, cand au aflat ca Legea Darii in Plata, va aduce la ieftinirea locuintelor. E plin Feisbucul de firme imobiliare ce promoveza aceasta impotrivire. Oare voi chiar credeti ca un tanar nu isi va da seama ca de fapt acesta lege va face ca LOCUINTELE SA FIE MAI IEFTINE?

La drept vorbind, voi postacii din banci si ceilalti samsari din imobiliare sunteti mult mai multi decat 887. 

Doar atat puteti sa votati? Ce naiba, ati inceput sa aveti simpatizanti ai legii chiar din interior?

Raspunsuri

Valentina ana

#147 Re: Hotul striga hotii

2016-02-03 18:14:45

#142: Ludovic the one! Adevaratul. -  

 Samsarii imobiliari sunt cei care isi folosesc influenta politica si banii pentru a plasa datoriile in contul altora. Am semnat aceasta pentru ca sunt tanara cu un salariu romanica-style si nu pot dispune de zeci de mii de euro cand vreau asa cum faceti domnia voastra. 

Ariciuc Mircea Catalin

#148 Re:

2016-02-03 18:35:06

#142: Ludovic the one! Adevaratul. -  

 V-au stricat voua planurile pe zona de sud. Au facut apartamente noi la preturi mici de piata. Eu am cumparat de la ei si daca te intereseaza iti trimit o poza cu ce s-a construit aici. De asta vreti sa ii executati.