OPRITI LEGEA DARII IN PLATA ! TOT CONSUMATORUL VA PIERDE
Quoted post
Musafir |
#131 Re: Re: Re:2016-02-03 14:08daca rata ta va ajunge mai mare decat salariul cum e in cazul multora din cei care au nevoie de legea darii in plata , n-o sa poti scapa de sclvaia fata de banca nici daca te vinzi pe tine pe de-a intregu , nu doar un rinichi cum spui, daca esti cu adevarat unul care vrea credit, dar ma indoiesc... de asta nici nu detaliez |
Raspunsuri
Musafir |
#136 Re: Re: Re: Re:2016-02-03 15:45:20Poti sa te indoiesti cat vrei si cum vrei. WOW sa vexi chestie, noi nu avem cale batuta la furat bani ca voi. Vad ca ne vorbiti de sus si in batjocura, cam ca toti hotii dezamagiti de ce gasesc in buzunarul victimei. |
Toni Ludovic |
#138 Re: Au aparut postacii2016-02-03 16:29:14Si iata ca la lasarea serii, vorbea cantecului "noaptea pe fulgeratura" au aparut si postacii GCCC. Chiar mai intrebam ce e cu amorteala asta pe voi. Hai sa iti explic vreo cateva chestii elementare pe care sa le transmiti si sefilor tai din grup; Aici nu e site-ul vreunei publicatii pe care intrati voi cu 50 de pseudonime si amenintati cu bataia, cu politia sau cu violul pe oricine nu va impartaseste punctul de vedere. Nu ma face sa pun aici ordinariile scrise de voi de-a lungul timpului...Aici fiecare semnatar poate semna doar o data. Adica daca unii de gen voi intra mai mult de o data sa voteze in circa 3 minute site-ul ii anuleaza votul automat. Asa ca numarul 874 ce sa vezi, inseamna 874 de oameni diferiti ;) Speculatiile tale despre care "nu vrei sa dai detalii" nu pot, deci, decat sa starneasca un zambet. Iti dai seama cat de penibile sunt speculatiile voastre cum ca toti care au votat si comentat sunt o singura persoana, asa cum spune un scelerat pe grupul vostru :))) Aici totul se face cu IP-uri si nume, prietene. Un IP=o persoana. Asta sa ii explici si sceleratului, ca poate mai iese si el in lumea reala. Aici nu e aria de comentarii de pe Bursa unde ziceti, in urma cu vreo ora, ca va faceti nevoile fiziologice pe cei care semneaza petitia asta. Aici nu merg nici elucubratii despre "betivii, somerii, puturosii sau inconstientii" care vor case prin credit si stii de ce? Pentru ca astfel de vagabondaj lingvistic poate fi usor reclamat si sters. Hai, acum la intoarcerea in barlog gandeste la ce ti-am spus si concepeti si voi o strategie mai utila de postaceala ca deja tehnicile voastre sunt fumate. Ori veniti cu ceva nou, ori ramaneti in mizeria voastra si injurati-i pe toti acolo pe pagina voastra. Inteleg ca acum i-ati luat la rand pe cei care au initiat petitia, nu v-as sfatui, prieteneste iti spun... |
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
Salvați-l pe Cezar Avrămuță („Stegarul Dac”)! Scrisoare deschisă către autoritățile statului român
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
GRATIERE 2025
82878 Creat: 2025-02-03
PETIȚIE PENTRU ABROGAREA ARTICOLULUI 6 DIN LEGEA NR. 141/2025 PRIVIND MAJORAREA NORMEI DIDACTICE
1958 Creat: 2025-08-01
Înființarea tribunalul poporului 7
500 Creat: 2025-08-06
Spunem NU comasării liceelor din Năsăud!
383 Creat: 2025-08-07
Reducerea taxelor CECCAR
1204 Creat: 2025-07-20
Cerem de urgență delimitatoare de beton și bannere de avertizare pe drumul Zimandcuz–Zimandul Nou, după două accidente mortale în trei luni.
477 Creat: 2025-08-03
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
13254 Creat: 2025-06-04
PETIȚIE PENTRU DEMITEREA MINISTRULUI EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII, DANIEL DAVID
1342 Creat: 2025-07-30
Spune STOP jefuirii României și falimentării românilor!
1010 Creat: 2025-08-01
IUS-Lubrifin - parcul din inima Brașovului. Cerem Consiliului Local demararea unui referendum. Semnează petiția!
6356 Creat: 2024-11-02
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
4811 Creat: 2025-06-14
Vrem un preț corect la apă în Valea Jiului! Nu mai acceptăm facturi umflate și scumpiri nejustificate!
126 Creat: 2025-08-07
Greva generală în educație – ACUM și până la retragerea legii care distruge sistemul de învățământ!
339 Creat: 2025-08-03
Eliminarea reținerii de 10% din indemnizație creștere copil pentru CASS
1110 Creat: 2025-07-07
SALVATI CO-ASIGURATII DIN ROMANIA! DREPTUL LA SANATATE, ANULAT DE STATUL ROMAN!
69 Creat: 2025-08-07
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
8350 Creat: 2023-03-14
Interzicere circulatie tuk tuk pe raza orasului Navodari
65 Creat: 2025-08-11
Declarație privind respingerea majorării normei didactice
2807 Creat: 2025-07-09
Autobuz Oras Pantelimon Str Rascoala din 1907
122 Creat: 2025-07-28
Împotriva implementării sistemului de parcare cu plată pe Bulevardul Ștefan cel Mare din municipiul Vaslui
123 Creat: 2025-07-26