MPFM - Reality-show : realitate sau regie?

Quoted post

Emma

#157 Lavinia

2016-01-29 20:41

Buna,sunt o sustinatoare a cuplului Oana Cosmin si azi aam decis ca acest tizar sa apartina a unui moment in emisiune.Am mai multe sa va zic despre Lavinia.Lavinia: teas ruga foarte mult sa nu mai fi asa de rea cu cei din casa si parsiva.Mereu te temi cati vei pierde locu si din timp ce Crina a parasit competitia te alatui celolator fete iar in acel moment cind era crina in competitie pe toate le percepeai ca pe niste concurente de care ai putea sati bati joc in cel mai rau hal.De ce minti mereu?de ce ? De va inchiddeti lavalierele de ce? In timpul cind ati plecat lla munte atunci ar fi fost mai bine sa nu plecati si sa fiti pedepsiti aspru.Draga din afara competitie esti  criticata in cel mai rau hal.In timp ce Emilia era in casa mereu tiai batut joc de ea cum ai dorit. Lavinia esti persoana cu gura mare si mereu cind vin produsele tu te ducci siti iai prima la careti mai permiti sa spui ca nu ai luat, mereu cind Emilia spunea ceva la adresa ta rideai de parca nuti ajungea ceva pe momet ssi faceai ris pentru a ride toata casa cu gura mare. Am mai multe de zis da cred ca cel mai bine le voi zici pe toate cind voi intra prin inermedie telefonica.Vreau sa le spun lui Lredana si Natasa ca sunt niste parsive pe linga Lavinia de van trebati ore de? va spun .Cind i sa acordat o santa lui Nicolae de a petrece un wekend prelungit alaturi de Emilia de ce ati fost asa parsive si egoiste. Loredana: a zis nu dearece avea si are foarte multa ura si ciuda pe Emilia si Nicolae de aceea.Iar tu Natasa din cauza coflictelor.Dar credetima stiu ca este greu sa stai acolo toti sunt bucurosi cind au esire si dear  fi o esire pentru voi intrun loc special undeva si daca va spunea nu credetima var fi parut rau dar stiti ca Roata sen toarce chiar daca e patrata . Vreau sa le spun celolarti ca sa fiti asa cum sunnteti pentru Oana sa fiie tare si bravo ca o respect si o sutin.Pentru Cosmin il sustin si sa fie bravo si sa aiba grija de  Oana. Pentru Adriana si Valentin sa fie tari.Pentru Valentina si Aurel sa fiiba la fel tari.Mihaela si Costantin la fel sa fie bravo .Pentru mame sa fiiba puternici .Pentru ceilalti sa fie tari si pentru Nicolae sa fie tare si sa nu fie suparat pentru ca Emilia se va intoarce la el.

Raspunsuri


Musafir

#158 Re: Lavinia

2016-01-29 20:45:05

#157: Emma - Lavinia 

 Varog la Emisiune