Pedepsirea celor 3 care au maltratat un catel cu un topor ruginit

Quoted post

Dragos

#913 Re:

2015-10-07 13:18

#1: -  

 Daca sunteti moldoveni care nu stiti decat sa fiti batjocoriti prin europa de straini ...ce va fac voua europenii scalvilor care lucrati pe 10 euro toata ziua..faceti si voi unui biet caine care sa nascut poate dintr o greseala si nu are nevoie decat de niste apa si putina paine dar voi meritati sa fiti in locu lui pentru ca sunteti niste oameni fara coloana vertebrala scalvii europei voi moldovenii sunteti de tot rasu sunteti niste tarani Sunteti cea mai proasta natie de oameni de pe glob voi moldoveni analfabeti cu 2 clase care stiti decat sa fiti sclavii europei !!!!!!!!!!!!!!!!

Raspunsuri

Alina Mihaela

#1497 Re: Re:

2015-10-07 16:40:24

#913: Dragos - Re:  

 Alooo domnu vedeti ca nu toti moldovenii suntem asa,toti stiti sa catalogati,da din rasa dumitale crezi ca nu sunt si cioturi de oameni? Din fiecare natie si din fiecare zona a Romaniei sunt oameni cretini si inculti care ar merita sa plateasca scump dar tu,catalogand toti moldovenii dupa felul astora ma faci sa cred ca nu esti mai presus de ei.Sunt din Galati, sunt moldoveanca si in jurul meu nu am astfel de specii de oameni care ar face rau unui animal.Daca cei din videoclip ar fi fost olteni,ar fi insemnat ca toti oltenii sunt asa? Clar nu,deci nu ne bagati pe toti in aceeasi oala cu jegurile astea ;)

Radu

#2530 Re: Re:

2015-10-07 21:10:52

#913: Dragos - Re:  

 esti un dobitoc amice...


Musafir

#2571 Re: Re:

2015-10-07 21:33:25

#913: Dragos - Re:  

 Brăila nu aparține de moldova. Ca sunt inculți și niște bestii asta e altceva 

Moldoveanca

#2698 Re: Re:

2015-10-08 00:15:40

#913: Dragos - Re:  

 Parcă petiția trezea un semnal de alarmă autorităților pentru pedepsirea faptelor de acest gen.  De când discuția se delimitează pe zone ale țării ? Moldova a oferit întregii lumi oameni cu care ne mândrim în toată lumea, nu numai în Europa de care amintești.  Punctual,  înainte să vorbim despre regiuni,  citim și învățăm bine geografia României, ca pe  cea internațională văd că o știi. 2. Ai muncit și tu cumva pe mai puțin de 10 euro ? Te-a umilit cineva prin străinătate? Ai idee câți români au joburi bine plătite, la muncă de birou mă refer, în străinătate ? Știi de ce nu evoluăm ? Din cauza oamenilor ca tine,  care aruncă gunoiul în curtea vecinului în loc să facă ceva util societății. Eu sunt din Focșani, atenție!!!!!! face parte din regiunea Moldova și mă prezint cu mândrie și onoare oriunde în lume. Mult succes cu petiția,  că despre asta discutăm aici !


Musafir

#2701 Re: Re:

2015-10-08 00:30:05

#913: Dragos - Re:  

 Nu îți este rușine de insultele adresate ...cat de impertinent poți fi ? 


Musafir

#2807 Re: Re:

2015-10-08 05:28:47

#913: Dragos - Re:  

 Nene...vezi ca discutia era despre relele tratamente asupra animalelor. Nu este ocazia ptr tine sa iti manifesti prostia si rasismul! Cauta alt loc ptr asta! Trebuie sa luptam ptr animale. Ca oamenii...ca tine...nici in categoria "animal" nu intra!


Musafir

#4822 Re: Re:

2015-10-09 12:59:40

#913: Dragos - Re:  

 m-ai dute-n mm de lacheu imperialist . 

Eu_Moldoveanul

#5041 Re: Re:

2015-10-09 22:24:17

#913: Dragos - Re:  

 Dragul meu, Brăila aparține de Muntenia, nu are nicio legătura cu regiunea Moldovei. Te rog invață geografie.