Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post


Musafir

#37304

2015-07-22 17:43

Asa ceva este inadmisibil !!! Am auzit pe langa multe alte lucruri faptul ca este vina fetei ca s.a urcat in masina cu cei 7 barbati Acu eu intreb daca ea s.ar fi urcat intr.un autobuz in care erau 22/25 barbati sau cate locuri are aia ar fi trebuit sa o violeze toti si la urma se se spuna ca a fost vina ei ca s.a urcat acolo ??? Ar fi trebuit arestati si condamnati imediat la cel putin 15 ani de inchisoare fara posibilitatea de eliberare conditionata nu sa.i vedem liberi pe strada printre oamenii normali Sper ca daca va fi mediatizat acest caz vor primi maximul de pedeapsa si asi vrea sa mai aflu de ce acel judecator i.a pus in libertate si nu i.a considerat un pericol public !Ceva nu mi se pare in regula aici si sper sa se faca o ancheta aici si sa ne spuna si noua domnul judecator de ce sunt liberi sau ce ar fi trebuit sa faca ca sa fie inchisi !

Raspunsuri

Vivi

#37343 Re:

2015-07-22 17:49:51

#37304: - pai trebue savioleze si alte fete si poate atunci. Ii baga la pușcărie jigodiiii ordinare ce sunteti voi dăm era copilu meu îmi făceam legea singurrrr