Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Quoted post
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. |
#38471 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sentinta nr. 617 din 30.01.20132015-05-26 08:08NICI UNU DIN ASTIA ENUMERATI MAI JOS, NU-SI MERITA SALARIUL, MERITA PUSCARIILE SA - I INGHITA: TOATE SINDICATELE SUNT IN CULPA DIN OLTCHIM. 1.SINDICATUL LIBER OLTCHIM, presedinte Mihai Diculoiu 2.SINDICATUL VICTORIA OLTCHIM, condus de Corneliu Cernev 3.SINDICATUL UNIREA OLTCHIM. condus de Marian Dumitru 4.SINDICATUL SOLIDARITATEA OLTCHIM, condus de Dumitru Bica 5.SINDICATUL RAFINORU, condus de Popescu Ionel ....SI TOATE STRUCTURILE SINDICALE. A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Popescu Valentin - director Directie Energetica - Mecanica Management: ROMINSOLV S.P.R.L., reprezentată prin Partener Coordonator Gheorghe Piperea siBDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L., reprezentata prin Partener Coordonator Niculae Balan Administrator Judiciar Stanescu Nicolae Bogdan Codrut Administrator Special Avram Danut-Victor Director General Adjunct Talpasanu Mihail Director Directia Productie Spiru-Ciobescu Laurentiu-Armand Director Directia Comerciala Smeu Alin-Ion Director Directia Economica Munteanu Dana Maria Director Directia Resurse Umane Pirvu Marius Director Directia Petrochimica Bradu impreuna cu MIRCEA DEACONU si FLORIAN MATEITA etc.www.oltchim.ro SI TOTI MINISTRII ECONOMIEI SI FINANTELOR SI ALTE MINISTERE DIALOG-SOCIAL...S.A.M.D, PANA AZI. SI CEILALTI BAGATORI DE SEAMA CARE AU MAI SEMNAT, FARA ACORDUL PARTILOR SI IN DEFAVOAREA ALTOR CREDITORI, HOTIII BAAAAAAAAAAAAAAAAA! Societate in insolventa,
|
Raspunsuri
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. |
#38761 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sentinta nr. 617 din 30.01.20132015-05-28 17:56:43Maricel Popa, secretar de stat, Ministerul Economiei, Comerţului şi Turismului La Oltchim, de exemplu, am schimbat directori şi acum are un profit operaţional de 1 milion de euro lunar. Cum ajunsese la datorii de 800 de milioane de euro?
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM
DATII AFARA DIN OLTCHIM DOAMNA JUDECATOR SINDIC RAMNICU VALCEA SI SALVATI JUDETUL VALCEA!!!!!:
Nimeni nu este tinut iobag la OLTCHIM, DATII AFARA.
NICI UNU DIN ASTIA ENUMERATI MAI JOS, NU-SI MERITA SALARIUL, MERITA PUSCARIILE SA - I INGHITA: TOATE SINDICATELE SUNT IN CULPA DIN OLTCHIM. 1.SINDICATUL LIBER OLTCHIM, presedinte Mihai Diculoiu 2.SINDICATUL VICTORIA OLTCHIM, condus de Corneliu Cernev 3.SINDICATUL UNIREA OLTCHIM. condus de Marian Dumitru 4.SINDICATUL SOLIDARITATEA OLTCHIM, condus de Dumitru Bica 5.SINDICATUL RAFINORU, condus de Popescu Ionel ....SI TOATE STRUCTURILE SINDICALE. A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Popescu Valentin - director Directie Energetica - Mecanica Management: ROMINSOLV S.P.R.L., reprezentată prin Partener Coordonator Gheorghe Piperea siBDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L., reprezentata prin Partener Coordonator Niculae Balan Administrator Judiciar Stanescu Nicolae Bogdan Codrut Administrator Special Avram Danut-Victor Director General Adjunct Talpasanu Mihail Director Directia Productie Spiru-Ciobescu Laurentiu-Armand Director Directia Comerciala Smeu Alin-Ion Director Directia Economica Munteanu Dana Maria Director Directia Resurse Umane Pirvu Marius Director Directia Petrochimica Bradu impreuna cu MIRCEA DEACONU si FLORIAN MATEITA etc.www.oltchim.ro SI TOTI MINISTRII ECONOMIEI SI FINANTELOR SI ALTE MINISTERE DIALOG-SOCIAL...S.A.M.D, PANA AZI. SI CEILALTI BAGATORI DE SEAMA CARE AU MAI SEMNAT, FARA ACORDUL PARTILOR SI IN DEFAVOAREA ALTOR CREDITORI, HOTIII BAAAAAAAAAAAAAAAAA! Societate in insolventa,
|
Salvăm Casa Dinu Lipatti
CCR TREBUIE SĂ PLĂTEASCĂ!
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
PETIȚIE pentru debirocratizare, simplificare și corectare a procedurilor și deciziilor privind implementarea proiectelor din apelurile de Digitalizare IMM și ONG din cadrul PNRR
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Petiție ÎMPOTRIVA DISCRIMINĂRII COMUNITĂȚII ETNICILOR ITALIENI DIN ROMÂNIA. APPELLO Contro la Discriminazione della COMUNITÀ ETNICA ITALIANA IN ROMANIA
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Uniți Salvăm Meledicul
163 Creat: 2025-09-05
Diabetul nu are vârstă
40 Creat: 2025-09-05
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
5465 Creat: 2025-06-14
Stop PUZ Sânzienelor! Vrem soare și spații verzi, NU vrem blocuri cu 10 etaje lângă Școala 19!
635 Creat: 2025-08-17
Accesul liber al cainilor/ animalelor de companie pe spatiul verde din parcuri, gradini publice si cele destinate ansamblurilor de locuinte, si in magazine si piete agroalimentare.
56 Creat: 2025-09-01
Inchisoare pentru ucigasii celor cinci puiuti de caine arsi de vii
3178 Creat: 2021-05-07
Petitie pentru retragerea imunitatii parlamentare a deputatului AUR Dan Tanasa si judecarea lui pentru infractiunea descrisa in art.369 CP, incitare la ura sau discriminare
1268 Creat: 2025-08-29
Sustinem introducerea unei soluții de asigurare accesibile și echitabile pentru protejarea procesorului de sunet, vital pentru pacienții purtători de implant cohlear.
14 Creat: 2025-09-04
IUS-Lubrifin - Parcul din inima Brașovului. Cerem Consiliului Local demararea exproprierilor pentru terenul de pe fosta platformă. Semnează petiția!
7288 Creat: 2024-11-02
Dreptate pentru Pietricel! Aplicarea Legii nr. 205/2004 – pedepsirea cruzimii față de animale
817 Creat: 2025-08-19
GRATIERE 2025
100488 Creat: 2025-02-03
Cerem montarea limitatoarelor de viteză și scurtarea timpilor de așteptare la semafoarele de pe str Porțelanului și Podul Porțelanului
44 Creat: 2025-09-03
OVIDIU DRAGOȘ ARGESANU sa recunoasca public abuzul fata de paciente
70 Creat: 2025-07-06
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
13709 Creat: 2025-06-04
Petiție anti Uniformă Liceul Toeretic și Nr1 Negrești-Oaș
12 Creat: 2025-09-03
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
11062 Creat: 2025-08-14
Spune NU taxării mamelor aflate în concediu pentru creșterea copilului!
3010 Creat: 2025-07-09
Eliminarea reținerii de 10% din indemnizație creștere copil pentru CASS
1143 Creat: 2025-07-07
REVENIREA LA REGIMUL PIETONAL AL STRĂZII MIRCEA CEL BĂTRÂN ÎN WEEKEND
234 Creat: 2025-07-02
Petitie către Curtea Constituțională a României Subiect: Menținerea în cursa prezidențială a domnului Călin Georgescu
30539 Creat: 2024-11-28