Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38334 HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO si multe alte hotii, de astia furate....

2015-05-22 07:27

#38333: - Re:   <=Excludem bolnavii adevarati care-si merita sumele primite si nu excludem  inchipuitii bolnavi sau alte cazuri de snapani, care vor intra si ei penal!!!

 Domnilor, orice banca, pentru ca s-au virat bancar si orice  casierie poate  sa justifice intrarea cat si iesirea sumelor  si specifica foarte  clar suma si de unde vine si despre ce este vorba, firesc si cel de are in posesie aceste sume au comis niste fapte de inavutire imediata si si-au permis niste cheltuieli bruste, aici intra si alte sume pe care si le-a insusit pe alte cai care trebuiesc dovedite si acestea, sa nu detaliem aici ca ele sunt la vedere la aceste persoane. Dovezi foarte clare, inainte  nu-si permiteau si erau istericii de serviu ai Oltchim si clasei politice, care clasa politica stiti cu ce s-a ocupat, mai ales in perioade  electorale. Daca se vrea se arata tot, dnu Piperea acum s-a alaturat masei PNL cu banner in evidetiere si se acopera in casa lor dar cu scop de vice-presedinde UNPIR,  si cine ati vrea sa miste in fata sefu..toi  "Gheorghe Piperea, un Prof mai cool decât WhatsApp și Solitaire. Reportaj de la Facultatea de Drept, se ca.ca in fata lui Piperea, toti  se descarca fiziolocic in fata acestui personaj vampirizat economic prin sugaciul si  sugativa si sugativele lor, sunt oparti, sunt uzi fleasca, au jeg, iar  judecatiorul-sindic e eeeee, eee ceva,...uffff, nu mai comentez, hai sa trecem la restartare daca este restartare Romania.

Iar dumneavoastra daca spuneti de cei 700 lei cu interventii la directori, deja ati comis procedura de justificare,  la leut daca sunt sau nu sunt, exista si raspuns la aceasta  intrebare a dumneavoastra, oricand poate fi dovedit, n-o mai da tu in balarii...

Raspunsuri


Musafir

#38337 Re: HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO si multe alte hotii, de astia furate....

2015-05-22 08:52:54

#38334: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO si multe alte hotii, de astia furate.... 

 EXACT asta am si spus, vreau o dovada care sa sustina ceea ce a spus persoana cu acei 5000 de lei virati, CE E ATAT DE NECLAR??? DOVADA! Iar tu esti inconsecvent si pus pe scandal. Incepi scriind colegial "iar dumneavoastra spuneti de 700 lei...." si termini prin a aduce invective "n-o mai da tu in balarii". Apropo, ce balarii? Citeste CALM SI CU ATENTIE CE AM SCRIS MAI DEVREME. Supozitii faceti toti.

Si inca ceva, de ce dracului esti atat de virulent si de scandalagiu?? Tu crezi ca noi suntem dusmanii tai? Tu esti justitiar si noi iti culegem roadele? Fii serios, prezentarile tale sunt apa de ploaie , niste refulari si incercari (fata de cine???) de a epata. Dar fara rezultat si observi si tu ce animozitati creezi.

Daca imi adresezi cuvinte urate, imi vei dovedi ca nu esti un partener de dialog si orice discutie cu tine va inceta.

Voi vedea cum reactionezi.