Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37825

2015-05-17 08:12

Stimte Domn "Creanta"

Tot acelasi fan si vin cu o noua rugaminte, daca puteti sa imi puneti si mie o poza cu Piperea ca eu nu l-am vazut niciodata
Cu aceiasi stima si tot inainte poate ne luam si noi banii ca sa stiti ca nu ni i-am luat nici noi degeaba vorbiti pe la Valcea.
Noi grupul nostru ne-am pus mari sperante in dvs. si chiar ne-am gandit ca ar fi bine daca ne-ati sustine si pe noi.
Am dorii sa fiti liderul nostru dar nu stim cine sunteti si daca doriti va rugam sa ne contactati
UN PIETESTEAN

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#37826 DNA S.O.S. OLTCHIM RAMNICU VALCEA

2015-05-17 08:17:35

#37825: -   SUNT TRECUT EXACT CUM AM MAI PRECIZAT CREANTE SALARIALE OLTCHIM SI TOATE DREPTURILE SALARIALE OLTCHIM, TI-AM INDEPLINIT DORINTA, ALTII, RAMAN CUM AU SPUS, DECLARAT, DECIS,..., SI SE COMPORTA CUM AU RAMAS, UN SPOLIATOR SI DECLARATIILE SALE PE INTERVIU:

 Sa sti ca ironiile ieftine si prostesti le observam continuu, nu ne-a scapat nimic, iar voi cei din Pitesti si Valcea chiar si Bucu_resti si altii hahaha..., care mai ironizati mult, aveti viata lui ..., si cu_rand veti vedea moaca lui piperea de aproabe, prea aproape, prea ca la..., asta asa..., pentru ca el este avocat iar voi aveti mult lipici la el,  si " el e cineva ", va lua el legatura cu voi si ironiile voastre sa transati problemele cum veti scapa toti de puscarii ca el garanteaza si stie ce face, asa cum face el garantat piperea cu asociati & co. IUDA SI IUDAISMUL VA VA UCIDE PE TOTI CU CERTITUNINE VOITA DE AMBELE PARTI SI GRUPURI DE INTERESE MESCHINE, totul e minune la acest personaj, e cam complicat sa pricepeti voi pe ce lume sunteti si ce este foarte, foarte grav, grav, ca acolo ironia o sa va iasa pe nas si urechi , mai grav de atata, va faceti necesitatile fiziologice pe voi, mare atentie, mare atentie ironicii de serviu inca. Aici pe aceasta petitie inca mai e loc de dialog, chiar si ironic.

 https://www.youtube.com/  MIN. 1,26  " Eu fac promisiuni pe care eu mi le respect, nu promisiuni doar asa ca sa ma aflu in treaba, pentru ca nu sunt politician..., VA POT GARANTA CA LA SFARSITUL LUNII AUGUST AVEM UN PLAN DE REORGANIZARE LA OLTCHIM... " => PIPEREA&CO 18 iun. 2014


Musafir

#37835 gaoazaaaa, bouleeee,nu ati fac in placere luni,stati linistiti ca nu am bani de amenda penala.

2015-05-17 09:38:12

#37825: -  

 D LE CREANTA,O SA TI DAU POZA MEA [FOTA]CU PIPEREA[prietenul lui cernev si vosganian] CIND I O DAU SA MI O SUGA,SE POATE?