Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#36107 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

2015-04-08 20:27

#36105: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: 

 Nu mai vorbi vita batrana in numele altora. Esti exact cum am spus, un oportunist care a transformat petitia asta intr-o refulare personala, tu esti ala de detine adevarul absolut, restul sunt niste prosti.

Surpriza ba, prostul petitiei ai ramas tu, cu ineptiile tale. Esti plin de nervi, agitat ca co.iul, disperat dupa atentie.

Stai ba in batranetea ta si traieste-ti-o linistit, nu mai abera.

Ma tot ameninti cu rahaturi. Esti un tampit batran, care a trecut degeaba prin viata.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:
Musafir

#36109 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

2015-04-08 20:31:09

#36107: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: 

 ZI SA MORI TU CU TOATE VORBELE SI FAPTELE TALE, FACI INFARCT DE CIUDA, MORI DE LEPRA SAU DE ICTER, ORI BOALA VACII NEBUNE, SAU RAIE, ORI SIDA, SAU EBOLA ....????  TU LE AI PE TOATE. CAND AM SPUS COLEGII MEI AM SPUS BINE MIZERABILULE. N-AM FOLOSIT TOTI, CA TINE IMPUTICIUNE ORDINARA.

CE AI MAAA TU CU NOI???? CE TE F..E MAAA PE TINE??? CE VREI MA TU???? CE AI MA TU CU BANII NOSTRI SI DREPTURILE NOASTRE, ZI??????  TE AMENINT CU RAHATURI, VEI MANCA RAHATUL ASTA DUPA CE TRAG EU APA CU TOATE DEJECTIILE DE CARE VA OCUPATI,  SA VEZI CE DEBIT O SA AI IN GURA TA CA NU O SA POTI DUCE, CURAND O SA TRAG APA.

Cauta sa ne raspunzi, CARE TOTI?

Care toti maaaa????Care toti maaaa????Care toti maaaa????Care toti maaaa????

Ce vezi atat de deplasat in ce a lasat SLO in viatavalcii publicat...??? Ce te deranjeaza, adevarul??

 

http://www.viatavalcii.ro/index.php

 

 

 

p.s. Alt aspect, NIMENI, ABSOLUT NIMENI NU ARE VOIE PE LEGE SA DECIDA IN NUMELE ALTEI CREANTE SAU ALTOR DREPTURI CREANTE DIN ACTELE PE CARE LE DETINE / DETINEM, CEEA CE S-A INTAMPLAT....

 

 

PROTOCOALELE LE DISCUTAM CU DNA DE FATA, N-AM IMPUTERNICIT PE NIMENI SA SE FACA PE SUSTA PROTOCOALE IN DEFAVOAREA ALTOR CREANTE SALARIALE DISPONIBILIZATII 2013 SI ORICE FEL DE PROTOCOL IN DEFAVOAREA ALTORA...!!!!!!