Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#35089 Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 10:47

#35083: nicule,mai linge pe sub masa de la taticutu si dale si la altii. - IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

 SURSA DE DIALOG NICOLAE BURDOAZA NU ESTE CREDIBIL, NU A FOST NICIODATA..., LA FEL NICI TOANTA SI NICI DRACHICI SAU ALTE SORCOVE CARE SPUN NUMAI TAMPENII SI SUNT SARACI IN GANDIRE CAT SI EXPRIMARE COERENTA. NU MAI PUNETI BOTUL (PE ROMANESTE) LA NISTE PLECATI CU CASA (CUTIA LIPSA DE LA NIVELUL GATULUI FIIND LIPSA...) ...

NU NE BAGA PE TOTI DISPONIBILIZATII IN ACEEASI OALA, SUNTEM 929 individual fiecare pe creanta salariala a  sa de primit achitare, sau cum spunea un coleg de-al meu mai demult, suntem civili de recuperat drepturile noastre, nu inregimentati in combinat angajati ci fosti angajati....

Raspunsuri


Musafir

#35092 Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 11:20:21

#35089: CREANTELE OLTCHIM. - Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

Aici te contrazic, nu sunt "surse credibile" dar se implica sa rezolve ceva.
Tu sau eu ce facem? Ne ascundem in spatele calculatorului si ne agitam si-i combatem pe altii.

Lasa-i frate in pace. Fiecare se exprima in felul lor dar eu nu cred ca sunt rau intentionati.

MOANTA CARE ITI DA CLANTA

#35108 Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 13:22:56

#35089: CREANTELE OLTCHIM. - Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

 DAR TU ESTI CREDIBIL? SAU CRETIN?

VAD CUM CREANTELE TALE OBOSESC PE ZI CE TRECE. 

TE STIU, ESTI CEL CARE TE MULTUMESTI CU FIRIMITURI