Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE OLTCHIM.

#33714 Re: Re: Re: Re: Au aparut amanunte despre planul de reorganizare al Oltchim

2015-02-11 15:49

#33708: - Re: Re: Re: Au aparut amanunte despre planul de reorganizare al Oltchim 

 ????????????? Prietene, ufffff, grea problema ta, pe cuvant daca esti de inteles sau pui numai de ironii si ma provoci la discutii sa fim si noi pe aici, lasa tu abramburelile si tragei linie (atentie cu linia sa nu confunzi cu liniuta...), la cat  ai ocolit situatia tot la punct fix iata suntem din 2013 azi 2015 si minune, mai este un pic si se pune in sfarsit planul de reorganizare in functiune.... MINUNE. AR TREBUI SA FIE O BUCURIE, la cat a fost amanat.... si mai este o surpriza, exista tabel de creante  tot pana-n 2012 masa credala si tabel de creante cu toti si toate sumele de achitat din 2013-2014. Ajutorul sindicatului pentru ca am bagat bani in curul lor si inca ei sug bani creante si chiar achitate multe din acestea si altele  care devin achitate, iar ei.... cica apara intersele Oltchim unde..., zi tu, la autisti ca tine sau altii ca tine...???? Poate nu ne-am inteles. Sindicatele apara salariatii si interesele acestora pe CCM ( fosti si actuali angajati) , ceea ce n-a facut-o fata de cei de au cotizat si bagat banii in curul lor  si aceleasi sindicate apara interesele societatii , concluzia, drerapajele de le spun ei de ce nu le ataca in fata judecatorului-sindic facandu-l K.O. pe dracul Piperea si gasca lui??? REZOLVAM O DATA TOATE NEBUNIILE SI JUDECATORUL-SINDIC DECIDE.

In loc sa-ti mai pui atatea intrebari, nu mai bine gasesti sa ne raspunzi, nu pe langa subiect si sa nu mai scoti din context, ca te mananc scris..., ti-am  mai scris si nu ma crezi.

Raspunsuri


Musafir

#33715 Re: Re: Re: Re: Re: Au aparut amanunte despre planul de reorganizare al Oltchim

2015-02-11 15:55:45

#33714: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Au aparut amanunte despre planul de reorganizare al Oltchim 

 bravo , pe mine unul m-ai convins. Astept cu mult drag banii, ufff ce dracului ne-am fi facut noi fara tine. 

Iti multumim si mai multumim din inima partidului