Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Profesor

#32372 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-21 22:03

#32361: CORECT SI IN DEX-URI ESTE SCRI. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Imi pare rau că incă mai există oameni asa rigizi ca dumneavoastră....oameni care  nu accepta că aproapele ar putea avea dreptate. Eu o sa ma interesez maine la 2 cadre didactice....admit ca exista o posibilitate sa gresesc. Oare dumneavoastra puteti admite ca nu cunoasteti tot?

Raspunsuri


Musafir

#32374 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-21 22:06:27

#32372: Profesor - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Probabil nu cunosti personajul, dar el are intotdeauna dreptate in orice privinta. Nu e la primul conflict. Orice spune el este litera de lege, axioma etc. Daca cineva il combate, jihad :))) spume la gura, venin, ochi bulbucati.

CORECT SI IN DEX-URI ESTE SCRI.

#32377 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-21 22:10:48

#32372: Profesor - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Cu stima pentru ca dovediti a fi civilizat, nu ca predecedentul. Va confirm 100 % este adevarat ce v-am scris. SCRI este forma corecta, restul este abuz si chiar daca las sa fiti negajit, stiu foarte bine ce am incercat sa va aduc la cunostinta. Initial si eu am vazut ca multi gresesc, insa daca aceasta greseala CONTINUA,  copiii din vremurile acestea chiar preiau gresit forma si o folosesc, multe argouri si regionalisme folosindu-se intens si fara discernamant...