Susține echivalarea asistentelor medicale cu postliceală

Quoted post

Anonim

#119 Re: Re:

2015-01-21 14:43

#116: - Re:  

 Ma bucur ca nu sunt singura studenta de facultate care isi impune punctul de vedere,oricum noi vorbim degeaba,ca ei o tin tot pe a lor,ei chiar au impresia ca e mai bine cu postliceala,sau cel putin asta vor sa arate,dar in sufletul lor stiu foarte bine ca nu ai cum sa compari o amarata de postliceala cu FACULTATEA.M-am saturat sa aud"ei nu stiu sa faca nimic.,noi facem o"gramada" de practica la postliceala. Ma nene,despre ce vorbim??!Habar n-au cu se mananca medicina dar vor aceleasi drepturi.Daca le pui o intrebare banala nu stiu sa-ti raspunda la ea.

Raspunsuri


Musafir

#120 Re: Re: Re:

2015-01-21 16:17:04

#119: Anonim - Re: Re:  

 Degeaba te tot consideri buricul pamântului....Daca erai in stare sa inveti,faceai Medicina si nu alegeai sa ramâi doar o proasta de asistenta,in subordinea medicului.Cine nu-i in stare sa fie actor,devine critic.Auzi.....Facultate de Asistente!!!! Pai bine toanta ce esti,de ce n-ai vrut sa fii medic????Simplu:la facultatea fundului,dai spaga,ghicesti sau deduci raspunsurile,iei examenul si te crezi desteapta.La Medicina,ar fi trebuit sa inveti cu adevarat si ti-ar fi fost peste puteri.