Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

SINDICATELE (TOATE) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.!

#31775 Re: Re: Re: Re: 31768

2015-01-07 17:13

#31774: - Re: Re: Re: 31768 

 

La persoane ca tine scoase din context , nu ai voie cu electricitate, e nevoie la tine de manusi chirurgicale, ...esti un pericol inclusiv pt. tine si altii ca tine.

Raspunsuri

NEMERNIC ,TRADATOR SI IMPUTIT CERNEVIST,ATIT.

#31776 IAR LA PERSOANE CA TINE,LE DA FOTA NUMAI ;UEEEE

2015-01-07 18:22:41


Musafir

#31785 Re: Re: Re: Re: Re: 31768

2015-01-07 21:19:46

#31775: SINDICATELE (TOATE) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.! - Re: Re: Re: Re: 31768 

 la tine nici cu operatie pe creier nu mai pot doctorii a-ti scoata prostia. S-a cronixizat , ti-a impanzit tot creierul , esti in metastaza prostiniana. Mizera asta de clasa politica romaneasca are nevoie de oameni (naivi) ca tine care sa nu ii deranjeze pentru ca ei sa fura linistiti sub pavaza institutiilor statului (de fapt ale lor). Asa te-au furat de 20 si de ani, asa te vor fura si de acum inainte pentru ca cei ca tine asta au invatat de la viata, sa rabde si sa taca.

Din acest punct de vedere il felicit pe Dl. FOTA care chiar daca sustine o tampenie , este in stare sa mearga pana la capat si sa faca orice pentru asi apara interesul lui.

De astfel de oameni ar avea nevoie tara asta pentru progres, de oameni cu mentalitate de invingatori si care au curajul sa se bata pentru idealurile lor nu sa-mi vorbeasca mie de legi si normalitate in Romania care e cea mai corupta tara din Europa.

Cred ca nu ai avut niciodata idealuri marete si te-ai multumit toata viata ta cu ce ti-a oferit destinul.

Stiu e mult mai usor sa faci pe desteptul (dar si acolo falsand groasnic) , decat sa incerci sa faci cu adevarat ceva

Al dvs. pentru totdeauna "un scos din context"