Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#31657 Re: Re: Re:

2015-01-02 19:25

#31655: - Re: Re:  

 "Am procese si sunt in derulare "

Ai procese s sunt in derulare ......Oare pe ce lume traiesti? Nu ai auzit de acele hotarari definitive si irevocabile , asa zisele "copy paste" si de la Valcea si de la Pitesti? Mai omule nu ne ma aburii , revino-ti cred totusi ca esti matur. Acum traim intr-o alta Romanie? Nu este aceiasi si va fi aceiasi atata timp cat noi nu ne vom schimba, dar pentru unii e foarte greu.

Pentru noi , vara e prea cald, toamna ploua, iarna e prea frig , iar primavara ne ia pe nepregatite.

Somn usor disponibilizati oriunde v-ati afla, somn usor s tie, oricum cred ca tu esti intr-o visare continuua

Raspunsuri

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31660 Re: Re: Re: Re:

2015-01-02 19:34:12

#31657: - Re: Re: Re:  

 Iar scoti din context fraze si cu asta te ocupi si va ocupati, CITESTE LEGEA SI LEGILE SI CAUTATI UN TRADUCATOR PENTRU CA ESTE CACIALMA IN CAPUL TAU SI MULTORA CA TINE. De ce???? Procesele de le-ai incheiat cu irevocabile si definitive, sunt din vina avocatilor falsi si pentru ca nu ati fost reprezentati si sau ati dus dovezi anapoda impreuna cu alte fapte care sunt de tot rasul plansului.... Puteati sa mergeti si la HAGA daca cereti bani si nu creante salariale.... procesele se inchideau la fel, asta este... si nu mai scriu nimic, e de toata jena cu ce va ocupati. Romania asta de spui tu are legi, le avem si noi, avem acte corect scrise si conforme cu adevarul, dee..., ma faci sa scriu de voi ce cretinitati ati facut si sa rada altii... las-oo asa..., nu mai scoate fraze si nimic din context. Vei sta si vara, toamna, iarna,primavara si ti-au demonstrat-o zilnic cei la care ai picat in genunchi si nu mai scriu cate ai facut...., las-o asa ca esti om batran si minte... ciu ciu.

Noapte buna ramane in capul tau si multora ca tine. Asta este.