Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#28941 Re: Re: Re:

2014-11-12 09:37

#28937: CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006 - Re: Re:  

 Bai neobositule se vede de la distanta ca tu esti un pierde vara , unul care nu are altcev de facut decat sa dea raspunsuri la tot si la toate pe aceasta mizera petitie.

Ca sa vorbesc mai pe romaneste cu tine, dute dracu-n pula mea de obsedat al creantelor. Ti-am mai spus si ti-o repet , cred ca si in mormant  (atunci cand iti va veni randul, posibil mie inaintea ta) vei lua calculatorul si vei continua sa transmiti in continuare " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , 

" c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " , " c r e a n t a " .  Vom murii cu totii si banii nostri vor ramane tot creanta. Imi pare rau sa-ti spun(pentru mine) dar nu vom vedea nici macar un leut si asta din cauza ceior 97% din disponibilizati din care faci si tu parte , care nu au invatat nimic intr-o viata intreaga. Nu au invatat ca in Romania zilelor noastre daca nu lupti pentru un drept al tau (chiar si legal) nu vei obtine nimic. Pentru astia ca tine e dumnezeu cu mila.

Raspunsuri

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006
Musafir

#28944 SUNTEM CU OCHII PE PIPEREA&CO SI ACORDUL CU CREDITORUL CET GOVORA, RESPECTAREA LEGII: ACHITA !!!!

2014-11-12 10:06:19

#28941: - Re: Re: Re:  Cu stima !!!

 CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006:

Tine minte trei cuvinte : nouasprezece noiembrie douamiipaisprezece, esti o o creanta obosita care te-a obosit din conceptia ta lenesa si indolenta, tu ne-ai adus aici prin prostiile si cretinismele pe  care le sustii.

 

SA INCEAPA PLATILE CATRE CREDITORI, PRIMII SALARIATII (PLATILE COMPENSATORII SI ANGAJATI) DIN TABELUL DE CREANTE, ACHITARE !!!

 

  DATI BANII TUTUROR SI NU NE MAI VEDETI PE PETITIE SAU PE LA VOI IN AUDIENTE, MITINGURI, SEDINTE,TRIBUNAL...!!!

VA OBLIGA LEGEA SA NE PLATITI SALARIILE TOATE CATRE NOI  LA ZI!!!!

 

  SI  EVITATI  FALIMENTUL!!!!!

  SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII SI ANGAJATI

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA

DECIZIA NR... DIN DATA DE 15.05.2013.

Sentinta nr. 617 din 30.01.2013 pronuntata de Tribunalul Valcea in dosarul 887/90/2013

http://portal.just.ro/

Legea 85/2006 privind procedura insolventei, consolidata 2010 ABROGATA