Patrimoniul istoric national între profesionism si amatorism

Quoted post

Arh Eol Ogu

#125 Re: Modele

2014-02-12 21:54

#124: Produsul Cartezian - Modele

Foarte frumos, dar tu ori esti arheolog treaz ori esti arheolog beat. Si cum eu arheolog treaz n-am vazut...

Raspunsuri

Produsul Cartezian

#127 Re: Re: Modele

2014-02-12 21:57:20

#125: Arh Eol Ogu - Re: Modele

No....am incercat. Dar daca nu se poate, nu se poate. Felicitari pentru atitudine si clarviziune. Va urez succes.

gheorghe

#128 Re: Re: Modele

2014-02-12 21:58:07

Arheolog  platit  din  bani  publici  ca  sa  doarma  !

abcdef

Pe  deasupra  ca  noi  detectoristi  suntem  contribuabili  si  va  platim  si  la  dvs.  salariul  din  banii  nostri pt.  care  dvs.  oricum  nu  prestati  nici un  serviciu domnule arheolog  , va  mai  facem  si  munca  in  teren   si  pe  urma  ne  acuzati  pe  noi de infractiuni  imaginare  ca  dvs.  sa  va  scoateti  cu  "basma curata"   deoarece  sunteti  in  prag  de  a  fi  dat  afara  ,  oricum  din  acest  moment  sunteti  vizat  deoarece  se  vor  face reduceri  pt.  ca  mass-media  scoate la  iveala  inconpetenta unor  angajati  care   sunt  platiti  degeaba   si pe  acolo   si  care  dorn  pe  banii  cetateanului  roman  contribuabil  dealtfel  si  asa  cocosat  de prea  multe  taxe  si    impozite    !

Semnat  de  un  cetatean  roman  printre  altele  si  membru  al comunitatii  decimetal  si  detectorist  autorizat  conform legii ,  subliniez  conform  legii !