Demiterea si pedepsirea celor vinovati de tragedia din Apuseni

Quoted post

Heil Hitler

#1087 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antena 3 -promoveaza aceasta petitie-lasa circul politic

2014-02-04 10:01

#1086: - Re: Re: Re: Re: Re: Antena 3 -promoveaza aceasta petitie-lasa circul politic

Doamne, bou mai esti....am spus doar ca aia de la Antena3 sunt de fapt niste propagandisti manipulatori (gen nazisti) care nu isi apara decat interesele politice voiculesciene. Si nu vor binele acestui popor. Atat am spus...

Si cum de ai ajuns la concluzia ca sunt basist? Ti se pare ca il apar pe basescu, sau ca ii promovez interesele? L-ai vazut pe basescu legandu-se de portile Cotroceniului si militand pentru astfel de proiecte?  Bouleeeeee...

Intelege si tu si toti oamenii de bine....ca politicienii, ca sunt USL-isti, ca sunt basisti ,si televiziunile aservite, isi apara doar interesele lor, hotiile lor....

Cumva eu l-am votat pe basescu in 2004, cumva eu am facut alianta cu basescu la guvernare in 2004? Sau voiculescu...cu antenele lui.

BOULEEEEEE

Raspunsuri


Musafir

#1088 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antena 3 -promoveaza aceasta petitie-lasa circul politic

2014-02-04 10:08:27

#1087: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antena 3 -promoveaza aceasta petitie-lasa circul politic

Verdictul e clar in cazul tau : prea multa prostie zace in tine, mult mai multa decat e normal!

Ai mai invatat ceva azi: diferenta intre " a obliga" pe cineva, si "obligat" de ceva.

Mai vii si-mi explice ce ai vrut tu sa spui cand lucrurile sunt foarte clare, evident nu si ptr. tine ce persisti in prostie!

Da-i, Doamne, minte robului tau!