Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26819 Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 22:43

#26818: Stalin - Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

Tu DOAR  ptr. ca esti basist esti PROST !!!

Aia e, nu-mi pare rau de cei ca tine, dar nici nu am sa ma abtin sa rad de voi si sa fac asa cum sunteti, adica basisti(prosti) ! hahahahahahahaha !!!

Despre cum bea bas sampanie cu cei pe care i-a medaliat, asta intamplandu-se in momentul accidentului, nimic, nimic ???

Dar despre cum imediat dupa ce-a dat medaliile si s-a dus la cheful organizat de cei de la Camera de Comert Romano-Germana, nimic-nimic ???

Ai zis despre pontica cum petrecea el in timpul accidentului, asta fiind labe 1 tv dand interviu, dar despre bas care n-a fost in stare sa prezinte condoleante familie, nu zici nimic-nimic, basul(prostia) din tine nu te lasa !

Cum sa nu fiti de tot rasu basistilor, cand sunteti atat de prosti ?!!

turcescu e la fel de basist(prost) la fel ca tine, cum crezi ca se mai uita lumea-n gura voastra ???

Se vede-n audiente cat e de bun, d-aia-si ia nanaita de la concurenta, cand vreodata o sa mai reprezinte specimenia aia umana ceva ptr. oricine care nu-i basist(prost), daramite sa mai ascult ceva ce-ar spune respectivul ?!!

Ramaneti basisti (prosti) ca-i nevoie si de voi...cat despre tine...sigur n-ai evoluat de la varsta aia de 7-8 ani, ai aceeasi minte si asta doar ptr. ca esti basist(prost), ptr. ca daca n-ai fi asa, atunci n-ai mai fi nici basist si implicit nici prost !

"Daca nici in aproape 10 de presedentie basista nu esti antibasist, atunci esti basist", adica...prost !!!

Raspunsuri

Stalin

#26820 Re: Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 23:17:19

#26819: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

FAPTELE DEMONSTREAZA CINE E PROST SAU NU, CUVINTELE SUNT EGALE CU ZERO, ORICINE POATE SPUNE DESPRE ORICINE CA ESTE PROST. EU NU SUNT BASIST, DAR ACEASTA NU INSEAMNA CA NU TREBUIE SA RECUNOASTEM REALITATEA, IAR REALITATEA ESTE CA NU BASESCU A PROPUS NOUL COD PENAL PRIN CARE SE LEGALIZA FURTUL SI CORUPTIA CI MAJORITATEA ADVERSA A LUI, IAR CEI CARE AU PROPUS ASTFEL DE LEGI, NU CUMVA SE REGASESC IN ELE? DACA AR FI FOST DE BUNA CREDINTA SI RATIONALI, INTELIGENTI, DESTEPTI ASA CUM CREZI CA ESTI SI TU...NU CUMVA, DIMPOTRIVA, AR FI PROPUS LEGI MAI DEGRABA EXTREM DE ASPRE IMPOTRIVA CORUPTIEI SI AL FURTULUI? L-AM VAZUT NOI VREODATA PE BASESCU FIIND INDULGENT SAU SUSTINAND CORUPTIA? PE ADVERSARII LUI I-AM VAZUT DAR PE EL NU. ATUNCI...DE CE E PROST BASESCU? NU CUMVA SI TU ESTI UN POLITICIAN CORUPT IAR BASESCU NU TE LASA SA FURI TARA INTR-UN MOD LINISTIT?