Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul

Stalin

#26801 Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 09:27

#26800: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: basist = prost

IN URMATORUL DEX: BASIST=PROST, PERSOANA CE NU GANDESTE PENTRU TOTI CEI CORUPTI SI CARE VOR SA FURE TARA, SUNT DE ACORD ;))

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26802 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 14:36

#26801: Stalin - Re: Re: Re: basist = prost

sa-ncepem...cu bas !!!

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))



Musafir

#26803

2014-01-24 18:38

sunt de acord cu initierea acestei petitii daar nu o inteleg pe dana grecu pentru" ardoarea"cu care ataca guvernul.Mai bine s-ar ocupa de cazul Nana.
Stalin

#26804

2014-01-24 19:41

AM O DORINTA, SI ANUME: DACA PARLAMENTARII DORESC LEGALIZAREA FURTULUI SAU A CORUPTIEI, SA O LEGALIZEZE PENTRU TOATA POPULATIA NU DOAR PENTRU EI, PT CA TOTI AR TREBUII SA FIM EGALI IN FATA LEGII. NU CA UNII FURA SI NU LI SE INTAMPLA NIMIC IAR ALTII DACA FURA SUNT PEDEPSITI!!! :))
Stalina

#26805 Re:

2014-01-24 20:56

#26804: Stalin -

Si mai am o ultima dorinta

Vreau o femeie de unica folosinta ....

Beria

#26806 Re:

2014-01-24 20:58

#26777: Stalin -

Sau stalin., nu?

Gazda

#26807 Re:

2014-01-24 21:00

#26751: -

Scrii interesant ...  Cand ai terminat clasa a doua?


Musafir

#26808 Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 03:26

Stalin

#26809 Re: Re:

2014-01-25 07:42

#26805: Stalina - Re:

DIN CAUZA ACEASTA TRAIM INTR-O ROMANIE ATAT DE DISTRUSA, PT CA OAMENI CA TINE IN LOC SA SE GANDEASCA LA BINELE TARII, SE GANDESTE LA FEMEI DE UNICA FOLOSINTA SI LA CUM SA-SI SATISFACA LACOMIA DUPA BANI.

Stalin

#26812 Re:

2014-01-25 14:16

#26811: inceputul sfarsitului VARANILOR -

CHIAR DACA AR FI INCEPUTUL SFARSITULUI "VARANILOR", NU TREBUIE SA NE FACEM GRIJI, VOR VENII ALTII CARE SA CONTINUE SUBJUGAREA POPORULUI ROMAN.


Musafir

#26813

2014-01-25 15:05

Tineti-o tot asa.

Musafir

#26814 Aura murea, Ponta chefuia!

2014-01-25 19:52

Stalin

#26815 Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 20:20

#26810: - Aura murea, Ponta chefuia

DL. TURCESCU E SIMPATIC, SE MIRA CA PONTA CHEFUIA IN TIMP CE AURA SI ADRIAN DECEDAU, EU M-AS FI MIRAT DACA NU AR FI CHEFUIT, AVAND IN VEDERE CA DUPA FAPTELE ASA ZISILOR REPREZENTANTI AI NOSTRII, PUTEM AJUNGE USOR LA CONCLUZIA CA DORESC MENTINEREA SUBJUGARII POPORULUI ROMAN, EI MAI DORESC SI DECESUL NOSTRU PREMATUR CU SCOPUL DE A CONTRIBUII LA CASA DE PENSII DAR SA NU BENEFICIEM DE PENSIE, OARE NU ACESTA A FOST SCOPUL CU CARE S-A CRESCUT VARSTA PENSIONARII?

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26816 Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 20:54

#26815: Stalin - Re: Aura murea, Ponta chefuia

Probabil ca pontica chefuia dand interviu labe1 tv  si asta in timp ce bas n-a fost in stare sa prezinte condoleante familiilor indoliate !

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26817 Re: Re: basist = prost

2014-01-25 21:33

#26816: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

bas chiar chefuia in timpul tragediei, el ciocnind cupe de sampanie cu cei pe care ai premia, iar dupa, s-a dus la Camera de Comert Romano-Germane sa chefuiasca in continuare !!!

Stalin

#26818 Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 22:20

#26816: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

ACCESATI LINKUL DE MAI SUS SI VE-TI FI LAMURIT. DEGEABA INCERCATI SA-L FACETI "TAP ISPASITOR" PE BASESCU PT ORICE PROSTIE SI INCA CEVA...SUNTE-TI EXTREM DE INFANTIL CU MODUL DVS. DE AL ATACA PE BASESCU, DE OBICEI CAND AVEAM SI EU VREO 7 - 8 ANI, CAND NU-MI CONVENEA CEVA LA O ANUME PERSOANA IL FACEAM PROST SI URMA O REPLICA: "BA NU, TU ESTI PROST" SI TOT ASA IN CONTINUARE, DVS. SUNTETI LA NIVELUL MEU DE ATUNCI, DE CAND AVEAM 7 - 8 ANI IAR DACA MAI SUNTETI SI DEMNITAR AL STATULUI, CU ATAT MAI GRAV!!!

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26819 Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 22:43

#26818: Stalin - Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

Tu DOAR  ptr. ca esti basist esti PROST !!!

Aia e, nu-mi pare rau de cei ca tine, dar nici nu am sa ma abtin sa rad de voi si sa fac asa cum sunteti, adica basisti(prosti) ! hahahahahahahaha !!!

Despre cum bea bas sampanie cu cei pe care i-a medaliat, asta intamplandu-se in momentul accidentului, nimic, nimic ???

Dar despre cum imediat dupa ce-a dat medaliile si s-a dus la cheful organizat de cei de la Camera de Comert Romano-Germana, nimic-nimic ???

Ai zis despre pontica cum petrecea el in timpul accidentului, asta fiind labe 1 tv dand interviu, dar despre bas care n-a fost in stare sa prezinte condoleante familie, nu zici nimic-nimic, basul(prostia) din tine nu te lasa !

Cum sa nu fiti de tot rasu basistilor, cand sunteti atat de prosti ?!!

turcescu e la fel de basist(prost) la fel ca tine, cum crezi ca se mai uita lumea-n gura voastra ???

Se vede-n audiente cat e de bun, d-aia-si ia nanaita de la concurenta, cand vreodata o sa mai reprezinte specimenia aia umana ceva ptr. oricine care nu-i basist(prost), daramite sa mai ascult ceva ce-ar spune respectivul ?!!

Ramaneti basisti (prosti) ca-i nevoie si de voi...cat despre tine...sigur n-ai evoluat de la varsta aia de 7-8 ani, ai aceeasi minte si asta doar ptr. ca esti basist(prost), ptr. ca daca n-ai fi asa, atunci n-ai mai fi nici basist si implicit nici prost !

"Daca nici in aproape 10 de presedentie basista nu esti antibasist, atunci esti basist", adica...prost !!!

Stalin

#26820 Re: Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

2014-01-25 23:17

#26819: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

FAPTELE DEMONSTREAZA CINE E PROST SAU NU, CUVINTELE SUNT EGALE CU ZERO, ORICINE POATE SPUNE DESPRE ORICINE CA ESTE PROST. EU NU SUNT BASIST, DAR ACEASTA NU INSEAMNA CA NU TREBUIE SA RECUNOASTEM REALITATEA, IAR REALITATEA ESTE CA NU BASESCU A PROPUS NOUL COD PENAL PRIN CARE SE LEGALIZA FURTUL SI CORUPTIA CI MAJORITATEA ADVERSA A LUI, IAR CEI CARE AU PROPUS ASTFEL DE LEGI, NU CUMVA SE REGASESC IN ELE? DACA AR FI FOST DE BUNA CREDINTA SI RATIONALI, INTELIGENTI, DESTEPTI ASA CUM CREZI CA ESTI SI TU...NU CUMVA, DIMPOTRIVA, AR FI PROPUS LEGI MAI DEGRABA EXTREM DE ASPRE IMPOTRIVA CORUPTIEI SI AL FURTULUI? L-AM VAZUT NOI VREODATA PE BASESCU FIIND INDULGENT SAU SUSTINAND CORUPTIA? PE ADVERSARII LUI I-AM VAZUT DAR PE EL NU. ATUNCI...DE CE E PROST BASESCU? NU CUMVA SI TU ESTI UN POLITICIAN CORUPT IAR BASESCU NU TE LASA SA FURI TARA INTR-UN MOD LINISTIT?

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26821 Re: Re: basist = prost

2014-01-26 00:29

#26820: Stalin - Re: Re: Re: Re: Re: Aura murea, Ponta chefuia

Vorbesti...a prost(pe mine nu ma mira, probabil nici pe tine) despre lucruri cara habar n-ai !!!

Auzi la el :"...A PROPUS NOUL COD PENAL PRIN CARE SE LEGALIZA FURTUL SI CORUPTIA...", habar n-ai despre ce vorbesti, normal cand te uiti DOAR la presa basista !!!  Cat de tare ma face sa rad aberatia spusa de tine si de altii ca tine !   hahahahahahahahaha !!!

"AM VAZUT NOI VREODATA PE BASESCU FIIND INDULGENT SAU SUSTINAND CORUPTIA?" alta mare aberatie, bas fiind sinonim ptr. coruptie, el fiind cel care-si cumpara pamant din nu stim ce bani ca, nu-i asa, salariul de presedinte ai permite lucrul asta, sau fi-sa care n-are nici macar venituri ca sa-i acopere rata la banca(lucruri verificabile ptr. orice notar)... ce sa mai zicem de faptul ca nici macar banca nu putea sa-i dea banii aia imprumut(lucru verificabil si pe sit-ul CEC-ului) ce sa mai zicem de comisionul ptr. tranzactiile Gazpromului...

Iar tu, basist(prost)nenorocit de soarta, mai ai tupeul sa pui ca nu esti basist ???

Nuuuu, tine minte vorba asta : "Oricine ce-n aproape 10 ani de presedentie basista nu e antibasist, atunci e basist !" adica prost !

Nimic-nimic din ce-a facut bas in timpul accidentului(spuse de mine in mesajul anterior), sau presa basista nu te informeaza ???

P.S. Inca o data ca la prosti(esti): nu sunt uslas sau de o alta preferinta politica, dar sigur-sigur sunt antibasist si antiprosti ca tine !

Stalin

#26822 Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-26 06:35

#26821: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: basist = prost

PAI...LA TINE TOTI SUNT PROSTI CARE NU IMPARTASESC ACEEASI PARERE CU TINE, AI O URA OARBA SI INFANTILA PT TOTI CEI CU ALTE OPINII DECAT TINE, LEGAT DE INFORMARE, EU SUNT MAI INFORMAT DECAT TINE, CEI CARE NU SUNT DE ACORD CU TINE, PE LANGA CA E BASIST PROST, E DEZINFORMAT, (ZICI TU), SI TOTI CARE AU OPINII CE-TI PLAC FIE CA ZIC CELE MAI MARI MINCIUNI E OM INFORMAT(AM INTELES) ;)) "EU SUNT DE VINA PT CA TE-AM BAGAT IN SEAMA". ESTI DOAR UN COPIL SI ATAT!


Musafir

#26823 Re:

2014-01-26 09:52

#26803: -

alooo treziti-va. cum de ce ataca cu ardoare guvernul dana grecu? pai ne mor oamenii cu zile, si tu zici ca de ce ataca guvernul. sa iti fie rusine

Heil Hitler

#26824 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-26 09:57

#26822: Stalin - Re: Re: Re: basist = prost

e un diversionist vandut lu voiculescu. si eu l-am injurat de dracii l-a luat. asta e rolul lui. "chipurile" sa discrediteze pe toti cei care nu ii canta in struna lui voiculescu felix turnatoru.


Musafir

#26825 Re: Re:

2014-01-26 10:10

#26823: - Re:

Pai...degeaba ataca pt ca cu atacul ramane, nimic nu se va schimba, Ponta minte in continuare, guvernu si parlamentarii vor cauta sa lupte pt lacomia lor, se agita in mod inutil, numai daca ne vor conduce strainii, putem spera la o tara mai buna, si nu trebuie sa ne mire nici faptul ca Ponta chefuia in timp ce Aura murea, nimic, sa ne fi mirat daca nu ar fi chefuit. Eu ma mir ca asa zisii reprezentanti ai nostrii nu ne pun taxa pe aerul respirat, sau ca inca nu au construit lagare de concentrare la fel ca la Auschwitz, si singurul motiv pt care nu au facut-o e din cauza presiunilor externe si din cauza ca ei, rudele lor si prietenii lor au firme si vor sa fim sclavi pe 550 lei/net.