Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#26550 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

2014-01-18 17:30

#26529: bobo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

Asta nu ai dreptul sa spui in timp ce taci malc de Iliescu care a ordonat uciderea studentilor. Ciocul mic. Cala indemnul securistilor deschideti gura mare, dar impotriva ucigasului de Iliescu taceti malc. Asta e dovada ca sunteti tradatori de tara. Lasand pe Iliescu sa traiasca fericit parca romania ar exista numai de 10 ani. Cacati fara scrupule. Gura e de voi dar nu iubiti poporul roman. Sunteti mercenarii lui Voiculescu si atat. Fara tara, fara mama, fara tata.

Raspunsuri

bobo

#26619 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

2014-01-18 17:37:04

#26550: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

esti incredibil... am tot dreptul sa vb ca si tinede altfel... daca nu poti respecta nici asta atunci nu avem ce discuta... si nu mi spune cum gandesc fiindca nu stii sau nu intelegi... am spus ca toti trebuie sa infunde puscaria FSN Frontul Salvarii Nationale.. intelegi cretinule... si nu am tacut malc niciodata si mai ales nu am aparat niciodata o lepra asa cum faci tu ... ciocu micspune i presedintelui tau