Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#23643

2014-01-18 09:56

DEMISIA

dupa ce suna la procurori pe mobilele lor personale, la serviciul secret de aviatie, Unitatea Speciala MAI, si cere sa fie facute dosare penale secrete cu acte aditionale pentru tortura, CAP/CSM, si sunt torturate clandestin femei cu ustensile medicale, cu intrebarile: " - spune-mi tot ce stii!, - spune-mi tot ce stii despre serviciul nostru secret de aviatie!", le este taiata/ciopartita zona dintre rect si zona genitala, si apoi sunt scopite/chiuretate pe viu, fara anestezice, cu ustensile medicale, fiind imobilizte cu fortza, pentru ca figureaza in cele 1,7 milioane de documente ultrasecrete furate de analistul american Edward Snowden, si predate unor puteri straine Statelor Unite, indiferent ce explicatie incearca, sunt niste criminali de razboi ca pe vremea lui Hitler, un nou proces asemanator cu cel din Germania ar reprezenta o explicatie; Traian Basesc: " - Dinule, le iei sus si le lucrezi pana cedeaza!" , " - Mai baieti, nu puteti sa accelerati treburile la nivelul vostru?! ca eu am nevoie mai curand de toate acele informatii!" ... sper sa dea socoteala la Haga.

Raspunsuri

Unu

#23702 Re:

2014-01-18 10:03:58

#23643: -

De unde stii lucrurile astea? Sunt acuzatii extrem de grave. Ceva dovezi sau doar scenarii de film?! Daca ai dovezi in sensul asta, ar trebui sa le faci publice.