Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#26355 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-16 07:26

#26341: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Eu, Doina, am comentat la 26337 și da, i-am spus că nu e serios dacă nici vârsta nu și-o poate da ; atunci despre ce vorbim aici ?  Cel puțin Heil Hitler ( urât nume ) a avut respectul față de ceilalți care-l citesc , să-și spună vârsta și de aceea m-a surprins neplăcut replica lui  Marius.

PS  Asta este ultima observație pe care o voi mai face și cred că și ultimul comentariu .

Dacă am deranjat cu ceva ,îmi cer scuze.

Raspunsuri

Heil Hitler

#26359 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-16 07:57:48

#26355: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Doamna, este o ironie cu "Heil Hitler". Am mai spus...am acest nick doar sa atrag atentia, curiozitatea si sa pot fi identificat cumva. Am strigat noi un sfert de secol: Ceausescu, "cel mai iubit fiu al poporului". Si ne deranjeaza un nick ironic.....

Va multumesc ca imi cititi postarile, si astept si de la dumneavoastra alte postari.

Marius

#26425 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-16 14:19:22

#26355: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Eu, Marius (un prenume comun atasat unor comentarii, anonim) in perceptia  Doinei (un prenume comun atasat unor comentarii, anonima) am reusit sa pierd respectul fata de ceilalti cititori, scriitori ai comentariilor (anonimi), nevrand sa-mi declin varsta si apartenenta politica. Sa-mi fie rusine.