Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#18759

2014-01-11 19:44

Am dorit O SCHIMBARE la REFERENDUM, din păcate, am rămas cu un gust amar !
Am dorit ca d-l BĂSESCU , să plece ! Din nefericire pentru poporul român, acesta a rămas contra voinţei poporului ! O să mai fie vreodată în ROMÂNIA, DREPTATE, CINSTE ŞI RESPECT faţă de semeni, faţă de POPORUL care pune în frunte ,oameni ca să il conducă ? La REVOLUŢIE erau mulţi săraci; acum după 24 ani săracii de atunci, sunt mai săraci ! De ce ? Priviţi în urmă la cei ce ne-au guvernat până acum. Vedeţi cum era starea lor materială ,înainte de a intra în politică ,în funcţii de conducere ,şi cum este starea lor materială ,în prezent ! Cum e posibil ? ESTE STRIGĂTOR LA CER ŞI TOTODATĂ SFIDĂTOR ! Luaţi-i pe toţi ce ce ne-au condus ŢARA din 1989 încoace, şi vedeţi cât de mult s-au îmbogăţit ! Cum e posibil ? CRED ŞI SUNT FERM CONVINSĂ CĂ, NUMAI DUMNEZEU VA FACE DREPTATE ! DREPTATEA , în zilele noastre, nu o mai găsim la oameni şi printre oameni, ci numai acolo SUS ! Cu preţuire, MARIA.

Raspunsuri

Fan Hitler

#18783 Re:

2014-01-11 19:48:24

#18759: -

iti spun eu...gustul amar e de la sperma....mi-a zis Gadea ca la supt pe Voiculescu si cica i-a ramas un gust amar in gat