Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#17029 Re: Re: Re: Re: 2 la primarie 2 la prefectura

2014-01-11 14:20

#16968: marius - Re: Re: Re: 2 la primarie 2 la prefectura

nu-ti pune mintea cu prostu :) sau securistu...zii cum vrei....e o mare operatiune de intoxicare se vede ca le tremura curu(basu) de frica sa nu piarda salariile grase ,ca daca pica regimul asta s-ar putea sa treaca multi in somaj,ca altii asteapta la usa ....ai semnat? foarte bine ,da-i dreaq pe boii astia :)

Raspunsuri

Marius

#17092 Re: Re: Re: Re: Re: 2 la primarie 2 la prefectura

2014-01-11 14:35:06

#17029: - Re: Re: Re: Re: 2 la primarie 2 la prefectura

Bine-nteles ca am semnat. Si eu si familia mea. M-am/ne-am saturat de acest ordinar ajuns in functia de presedinte doar din cauza unui concurs de imprejurari. A profitat de sistemul bugetar toata viata lui, a facut cele mai mari potlogarii pe unde a  trecut si si-a batut joc de o tara intreaga fara nici o remuscare. Nu-i mai suport hahaiturile si expresiile fetii lui hidoase. Niciodata nu am judecat pe cineva dupa aspectul fizic, insa omul asta este urat din orice directie l-ai privi. Este un suflet mort, are o minte imbibata de mediocritate si de jocuri murdare, este doar un smecheras de port caruia i-au mers toate masinatiunile mizerabile pentru a se imbogatii si pentru a-si razbuna neputintele care care a fost "inzestrat" de, habar nu am cine!! Omul asta uraste Romania si pe romani pentru ca el este urat ca naiba si asta o vede toata lumea. Ar trebui sa-mi fie mila de el, dar mai mila imi este de tara asta. Astept sa-l vad tras la raspundere pentru toate procariile pe care le-a facut, pe linistea si banii nostri si ai celor care vor veni dupa noi.