Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#15384 care onestitate ma ?

2014-01-09 16:03

Ba, spune-mi care este onest in sind VICTORIA si eu ma calugaresc !!! Scindarea sindicatelor , pe mine , nu ma incalzeste.Gata, ne-am saturat de intoxicarile voastre ! Sa plece dracu toti ! Va dam noi numai aliante, vagabonzilor ! Sa gandim cu capul, nu cu sezutul. Discutiile si imbarligaturile, pleaca de la victorieni.Le-au plecat enoriasii si acum inventeaza, invrajbesc oamenii. Pana nu pleaca astia din combinat{victoriosii}, numai scandaluri o sa avem. Nu va mai acceptam pe nici unul ca lider, fie ca este vorba de: DICULOIU, CERNEV,DUMITRU SI SLUGILE LOR{ALDE"-GHIOCA,MARCU,PRISACARU,BICA ETC} La piulita cu voi sau la pensie !!! Daca vreodata , vom mai iesi la proteste si ne mai intersectam cu astia , ii alergam cu arzatorul de porci. Ca si asa s-au facut ca porcii. Combinatul de-abia mai respira si noi discutam de 2 ani , de liderii de sindicat. Ba, stii ce ma frapeaza? Ghioca a ajuns un "actor" de cinema, inventat de CERNEV. Pe vremea lui ROIBU-ASTA- ERA PACALICIUL GARAJULUI. NU-L BAGA NIMENI IN SEAMA. Nu poti ba, sa fi reprezentat de un om, cu mintea ingusta! Cernev -a pierdut pe mana lui. Hai sa vorbim de lucruri serioase pe aceasta petitie si sa-i ignoram pe profitorii astia. Sa fie o privatizare reusita, patronul ii capaceste,pleaca singuri. Avand o imagine proasta, nu-i mai primeste nimeni.

Raspunsuri