Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#11420 Re: SA SE IA MASURI URGENTE !

2013-11-10 17:24

#11418: - SA SE IA MASURI URGENTE !

ACEASTA PETITIE ESTE DEDICATA SALVATI OLTCHIM SI ARPECHIM SAU AM INTELES NOI GRESIT?ATUNCI DE CE ZICETI CA E DEDICATA UNOR PESOANE ANUME?EXISTA CUMVA INTRE VOI NISTE POLITE PE CARE INCERCATI SA LE PLATITI AICI?ATUNCI LASATINEEEEE

Raspunsuri

musafir cu carlig

#11422 Re: Re: SA SE IA MASURI URGENTE !

2013-11-10 19:03:53

#11420: - Re: SA SE IA MASURI URGENTE !

Da ati inteles gresit rau nu asa ,aceasta petitie nu salveaza nimic din simplul motiv ca nu exista absolut nimic de salvat! aici in spatiul virtual toti sunt barbati,toti le stiu pe toate,isi platesc polite in stanga sau dreapta apoi merg linistiti la culcare zicandu-si in sinea lor "tare am fost ma chiar le-am zis-o! In schimb a doua zi vin la servici cu aceeasi atitudine umila isi saluta respectuos colegii,pe care cu oseara inainte i facea zob din spatele calculatorului, intrand in rutina zilnicasi asteptind sa cada ceva de sus,oare ce?In halul in care suntem acum ,dezbinati asmutiti unii impotriva altora le facem sarcina usoara baietilor destepti care lucreaza in liniste.Tot asa in liniste dar ireversibil osa disparem si noi (oltchimul) asemenea intregii economii romanesti!  Voi credeti ca, cu sau fara cernev ,ghioca sau mai stiu eu cine soarta noastra e alta decat cae hotarata de politic,va inselati amarnic,ei sunt pusi doar sa ne distraga atentia de la adevarati calai ai nostri,la cat de" inteligenti" sunt nici macar ei nu-si dau seama. De eceea parera mea e ca nu mai exista nimic de salvat iar aceasta petitie e un circ jalnic si amar.Pacat ca nu vine Marele cutremur mai repede,macar sa-l distruga el nu aceste jigodii cu chip de om!!!!!