Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

soferul

#11403 unde duce aroganta unui analfabet

2013-11-10 14:11

Emile nu mai scrie in aceasta petitie.
AI FOST SI VEI RAMANE UN HOT SI UN IMPOSTOR.
De la plecarea ta de la monitorizare ,unde ai facut pe corectul , canform CCM trebuia sa-ti fie negociat salariul.Pentru tine nu a existat aceasta regula fiind platit cu salariul de maistru 2100 lei avand ca pregatire scoala profesionala.Abia acum cand s-a vazut ca tu de 4 luni nu ai masina in gestiune si in urma discutiei tale cu directorul PARVU,lingaii tai de sefi (subordonatii tai) ti-au repartizat un turism.
DRAGI COLEGI !! EMIL ESTE CEL CARE CU GURA LUI MARE A FOST PESTE DIRECTORUL PARVU CU TUPEUL CARACTERISTIC,SI CA URMARE VETI AJUNGE LA LINII SA ASCUNDETI PIETRE.

MULTUMITII ACESTUI LIMBRIC NUMIT GHIOCA EMIL.

Pentru el s-a gasit repede o masina iar soferii vechi ajung la dilibau

Raspunsuri

Justitiarul

#11405 Re: unde duce aroganta unui analfabet

2013-11-10 14:23:31

#11403: soferul - unde duce aroganta unui analfabet

http://www.criterii.ro/plugins/content/jumultithumb/img/img.php?src=Li4vLi4vLi4v...

 

Mi-ai adus din nou aminte de personajul arogant pana la maxima prostie si de trista amintire {mai sus numit de tine} din istoria recenta a combinatului care inchidea DPB si disponibiliza salariatii de la DPB - inca de acum un an, care va trimitea "la munca", care va spunea ca "primiti salariu fara sa faceti nimic" si care va spunea ca are "mana libera sa va prinda pe toti" - considerandu-va pe toti HOTI.

====================================================================================

Emil

#738 Drept la replica

2013-02-01 00:50
Am muncit cu sudoare sa ajung unde sunt. Toata lumea se leaga de mine. Faceti si voi ca mine si o sa vedeti ca vine si rasplata. Nu cred ca 2300 lei e un salariu care sa sperie pe cineva fata de salariile care sunt in tara. Va e frica ca sunteti controlati? Invatati sa fiti corecti. La munca si gura mica. De patru luni primiti salariu fara sa faceti nimic. Nu mai faceti scandal la directori sa ma schimbe ca nu ma schimba.
Am mina libera sa va prind pe toti.
====================================================================================
Ghioca Emil

#1319 Raspuns la nesimtirile scrise

2013-02-23 13:02

Oare de ce suntem denigrati pe email? Pentru ca avem dreptate.
Pentru a primi raspunsurile corecte si reale sunati-ma pe mine Ghioca: 0753986662 sau domnul Cernev 0758710722.
====================================================================================

Musafir

#11441 Re: unde duce aroganta unui analfabet

2013-11-11 14:08:50

#11403: soferul - unde duce aroganta unui analfabet

da soferas frecate as;o sa l iert pe cernev si vreo 3 ,  4   cernevisti ,;;alupigus ,  numai cind o sa va vad cu mainile pe piept