Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

sinteze organice

#10127 opritivaaaaaa

2013-10-16 09:24

opritiva bai oameni buni odata cu nesimtirea asta cu femeia asta,ce aveti voi cu ea? e corpu ei lasatio in pace sa faca ce vrea,sa suga pula sa se futa in cur in ochi in urechi e problema ei.
noi care comentam pe aici asta ne intereseaza? ca are maistru pula mare si ca nu mai face doamna fota fata...ce daca ea merge pe drum descentrata e problema noastra,punel pe maistru ala care tu ai faci publicitate ca e dotat sa mearga daca e tare la domnu fota sa il futa in cur si ducetiv dracu toti cu autoru petitiei cu tot ca v-ati batut joc de aceasta petitie

Raspunsuri


Musafir

#10129 Re: opritivaaaaaa

2013-10-16 09:32:47

#10127: sinteze organice - opritivaaaaaa

SI MATA CE ZICEAA; CA MI SUGE PULA NU I ASA ,TOT FOTA VA DA IAR MUIE ,CERNEV     ,,,,LOR,HAI PAPA


Musafir

#10138 Re: opritivaaaaaa

2013-10-16 10:40:15

#10127: sinteze organice - opritivaaaaaa

PT LIBIDINOSUL DIN SINTEZE;ZIIII SA MOARA MATA ,APOI S O FREC EU FOTA PRIN NARIII ,CHIAR DACA NU MAI TRAIESTE;SUGI PULA CU ANGHELACHE,ALT TRADATOR DE OLTCHIM,VOMIT PE VOI ,BAGAMIASI PULA IN TOATA CONDUCEREA CERNEVISTA ,DAR SI IN TINE PIPEREA,TI AS FUTE MUHEEER;TOT FOTA ARE COHONES TRADATORILOR SI MUISTILOR DE OLTCHIM,CAUTA CE TI AM TRANSMIS,ACUM 10 LUNI SI SUGETI TOTI CERNEVISTI,,PULICICA  LUI REM


Musafir

#10194 Re: opritivaaaaaa

2013-10-16 16:35:51

#10127: sinteze organice - opritivaaaaaa

pt sinteze;lingaule de cernevist s o fut pe mata si mai vbr;o k;iar v am tras o cernev,singur,de ce sa i faci,mai bine taceti ca daca nu       obelitiii,spunei mita si la coinacul ala de cernevist sa nu sa bage singur in seama,ca l fut pe platforma de nu se vede;a lui pi-gus   ai inteles ca aici nu poti socializa,mucosule,s o fut pe mata ;remus,mare grija la mumeta