S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2514 Re: Re:

2013-09-12 16:13

#2512: - Re:

Ba eu cred ca trebuie sa ne aliniem si se va intampla asta in urmatorii ani, intr-un termen relativ lung. Si chiar asa, romanii dicteaza directia si cum am spus mai sus, directia e occidentul, ti-am dat si niste argumente. Cat despre sarcasmul legat de mersul in vacanta, se vede ca nu ai iesit in viata ta din tara (cel putin nu in occident). Dar am o noutate pentru tine: foarte multi romani au iesit si au putut observa diferentele dintre civilizatii.

Asa ca ori va bagati mintile in cap si va treziti spiritul de adaptare la lumea civilizata, ori ramaneti sa va plangeti pe internet si tocati teorii ale conspiratiei si ale propagandelor pentru restul batranetilor voastre.

Treziti-va la realitatea anului in care traiti.

Raspunsuri


Musafir

#2515 Re: Re: Re:

2013-09-12 16:42:04

#2514: - Re: Re:  

 voi, homosexualii, dati trezirea la realitate? voi, care stati in genunchi pentru placeri trecatoare de bieti muritori, cu spiritul malformat? voi nu veti fi in stare sa faceti vreodata (atata timp cat ramaneti asa) diferenta dintre bine si rau, dintre demnitate si lasitate, dintre adevar si minciuna, dintre moralitate si decadere. la voi totul este pe invers, nu doar gesturile fiziologice. homosexualitatea induce in orice civilizatie, anarhia, abaterea de la norme, de la natural si de la orice lege logica.  voi vorbiti de civilizatie, despre cultura? voi care confundati iubirea cu labilitatea emotionala?! "iubirea" voastra este un cal troian care ascunde in el toata desfranarea, incapatanarea si grotescul. voi nu iubiti. voi urati natura, urati tot ce este curat si frumos in lumea asta. cu mentalitatea voastra aveti puterea sa distrugeti toate sistemele sanatoase ale societatii. daca ar fi doar dupa voi, dar nu e. homosexualitatea propagata prin propaganda nu este decat o ideologie. ideologiile vin si pleaca, dovedindu-si limitele si grotescul nascut din gandirile recte ale unor oameni avizi de dominatie. Adevarul insa, ramane vesnic.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...