S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#15 Re:

2013-09-10 09:03

#6: -

Cind infectia a ajuns la os este indicat sa amputezi membrul adica...masuri radicale in situatii extreme.Ne invirtim in jurul cozii cu tot felul de speculatii filozofice cu ajutorul carora vom demonstra pina la urma ca o lampa=3,14.Intr-o societate normala acesti oameni ar fi fost internati in regim de urgenta pentru terapie intensiva pentru a nu apuca sa contamineze si alti indivizi cu practicile si ideologia lor.Rusii (bravo lor) si-au exprimat ferm pozitia fata de fenomen.Pentru ca a devenit un fenomen de-a dreptul periculos!Ma asteptam la comentarii mai consistente si mai numeroase.Ce intelegem noi de-aici? Ca mai nimeni nu este interesat de el.Pai daca ne gindim mai bine,acceptam toate mizeriile care ni s-au impus si care conduc la exterminarea noastra ca specie,ca rasa,ca neam in loc sa le aruncam tarabele cu otrava pe jos.Megem docili la piata si dam o gramada de bani pe hrana care ne ucide,ce sa mai vorbim de moralitate!PRO TV aplatizeaza circumvolutiunile cu tot felul de mesaje subliminale sau directe.Cui apartine acest post?Ia cititi Protocoalele inteleptilor Sionului si veti intelege ce se intimpla cu propaganda mediatica de smintire a celor mai putin inteligenti sau informati.Dana si-a asumat un risc prin initierea acestei petitii.Am sa caut sa vad citi semnatari are pina in prezent.Chiar incepe sa-mi fie rusine cu conationalii mei. Si Dana draga,probabil stii si tu ca parte dintre acesti homosexuali sint casatoriti,isi saruta copiii,duc vieti aparent normale.

Raspunsuri

Dana Captilin
Musafir

#16 Re: Re:

2013-09-10 12:12:11

#15: - Re:  

 ... si paralele, vieti paralele! Asta e mai rau...




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...