S.O.S. familia!

Quoted post

amelia

#1342 Re: Raspunsuri

2013-08-28 06:48

#1308: Dana Captilin - Raspunsuri

tot din reale motive de bun simt am sa iti atrag atentia ca nu dai raspunsuri obiective si nici la subiect, ai fost intrebata sau apelata de multi comentatori si raspunzi numai cand vrei si jignesti . aici nu e o tabara :voi si noi dar daca asa o consideri , cu atat mai mult va trebui sa sustii in primul rand fair play-ul nu sa tragi de maneca ca scriem cu majuscule sau cu punct si virgula ptr ca astfel te departezi mult de subiect .in final cred ca tu spui tot despre tine : toleranta zero , sentimentalisme zero . suntem oameni multi dintre noi si tocmai de aceea avem slabiciuni omenesti __sentimentalisme ;nu jignim cum acuzi incercam sa dam raspunsuri , cel putin eu , la obiect si repet sunt om , din carne si oase si sunt mandra ca in mine exista : toleranta !

Raspunsuri

A.
Musafir

#1344 Re: Re: Raspunsuri

2013-08-28 07:22:29

#1342: amelia - Re: Raspunsuri 

 nu am inteles care e rolul tau amelia. sustii sau nu sustii petitia. ai semnat-o? vrei sa critici si noi ar trebui sa ne supunem spuselor tale? sau ce doresti. pe cine reprezinti? duci discutiile in derizoriu si incerci sa preiei "controlul" acestei petitii. te erijezi in lider de opinie. de ce nu-ti faci propria petitie in care sa-ti exprimi scopul si aspiratiile, exact in formatul agreat de tine, exact pe placul tau. tot ce zici este de la tine putere si sunt simple parari, in cele mai multe cazuri, subiective. pe cine reprezinti? pentru ca extragi din ce se scrie aici doar fragmente interpretabile, fara a tine cont de ansamblu si de argumentarile concise. asta e sentimentul pe care mi le lasa interventiile tale.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...