S.O.S. familia!

Quoted post

Alexandru

#458 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

2013-08-17 20:52

#455: Dana Captilin - Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

Eu nu vorbeam "cu petitia" ci cu dumneavoastra ca initiator al acesteia. Nu cu A, nu cu B, nu cu X.

Daca tot v-ati trezit ca aveti spirit civic atunci sustineti-va ideea pana la capat!

Daca tot ati ales sa-mi raspundeti, faceti-o pana la capat! Sigur, e dreptul dumeavoastra sa renuntati oricand, dar atunci aveti decenta sa recunoasteti ca - nu mai aveti arugumente / nu mai aveti chef / nu mai aveti timp sa va sustineti cauza.

In fine, va las cu petitia dumneavoastra cu tot, ca mi-am gasit raspunsul la intrebare!

Si ma bucur ca am aflat de initiativa PRO TV-ului, care cu siguranta nu se va opri din pricina unor ipocriti! Ba chiar mai mult, sunt convins ca va prinde bine la public!

 

Raspunsuri

A.

#460 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

2013-08-17 21:30:27

#458: Alexandru - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?  

 Alexandre, ceea ce nu ai inteles tu este ca intiatoarea acestei petitii este una singura. si chiar si asa, domnia ei a tinut cu dinadinsul sa dea cateva zeci sau chiar sute de raspunsuri tuturor celor cateva zeci de nelamuriti, printre care te afli si tu. nedumeririle pe care le-ai afisat tu sunt in acelasi registru cu ale celorlalti. dar cred ca stii asta deja.

atunci de ce consideri tu ca ar fi cazul sa-ti dea tie cineva rapunsurile pe care le-a dat deja anterior "inaintasilor" tai, doar pentru ca tu nu ai disponibilitatea de a le cauta? insuseste-ti macar deprinderea de a cauta informatiile pe care le doresti si singur, fara a ti le da cineva in mod expres, pentru ca probabil esti baiat mare si te poti descurca si singurel.  ti-e lene, sau nu esti capabil sa cauti ce te intereseaza? C A U T A - L E! si le vei gasi daca ai bunavointa. daca nu, oricum si daca ar fi transcrise, tot nu le-ai vedea, pentru ca scopul tau este sa nu le vezi, doar sa ceri. uite asa se nasc cersetorii.

intelegi sau nu intelegi? sau nu mai vorbesti cu mine?




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...