S.O.S. familia!

Quoted post

Dana Captilin
Autorul acestei petitii

#455 Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

2013-08-17 20:12

#452: Alexandru - Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

As repeta ceea ce am mai spus si ar fi redundant. Mai aleg si eu cui sa raspund si cui nu..., e dreptul meu.

In plus, esti aici pe o pagina a unei petitii cu care nu esti de acord. AI spus ce ai avut de spus, e timpul sa renunti.

Oricine, dar efectiv oricine care a semnat pentru aceasta petitie este indreptatit sa vorbeasca in numele petitiei. N-ai auzit de solidaritate, probabil. Dar, cand iti pierzi cuvintele, e greu sa remontezi din nimic o alta teorie.

Raspunsuri

Alexandru

#458 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

2013-08-17 20:52:08

#455: Dana Captilin - Re: Re: Re: Re: Re: Ipocriti sau needucati?

Eu nu vorbeam "cu petitia" ci cu dumneavoastra ca initiator al acesteia. Nu cu A, nu cu B, nu cu X.

Daca tot v-ati trezit ca aveti spirit civic atunci sustineti-va ideea pana la capat!

Daca tot ati ales sa-mi raspundeti, faceti-o pana la capat! Sigur, e dreptul dumeavoastra sa renuntati oricand, dar atunci aveti decenta sa recunoasteti ca - nu mai aveti arugumente / nu mai aveti chef / nu mai aveti timp sa va sustineti cauza.

In fine, va las cu petitia dumneavoastra cu tot, ca mi-am gasit raspunsul la intrebare!

Si ma bucur ca am aflat de initiativa PRO TV-ului, care cu siguranta nu se va opri din pricina unor ipocriti! Ba chiar mai mult, sunt convins ca va prinde bine la public!

 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...