Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#2952 Re: PENTRU ALAIN...REF.REPLICA ZF

2013-04-06 05:58

#2938: ALIN NESTIUTORUL - PENTRU ALAIN...REF.REPLICA ZF

Corect . Unde e prezumția de nevinovăție ? Tot strigăm în gura mare că justiția acuză și arestează  oameni fără probe, dar când vine vorba de cei doi, nu mai este nevoie de nimic ; știm noi că ei sunt vinovaț i.    Nu, nu merge așa.

Aduceți probe sau DNA-ul să-ți facă datoria și să spună public dacă sunt vinovați sau nu ; până atunci, vă pot da în judecată pentru calomnie.

PS    Nu țin partea nimănui, vorbesc din  principiu.

Raspunsuri

revolutia

#3003 Re: Re: PENTRU ALAIN...REF.REPLICA ZF

2013-04-06 11:09:36

Alain

#3005 Re: Re: PENTRU ALAIN...REF.REPLICA ZF

2013-04-06 11:14:47

#2952: EU - Re: PENTRU ALAIN...REF.REPLICA ZF

Corect . Unde e prezumția de nevinovăție ? Tot strigăm în gura mare că justiția acuză și arestează  oameni fără probe, dar când vine vorba de cei doi, nu mai este nevoie de nimic ; știm noi că ei sunt vinovaț i.    Nu, nu merge așa.

 

Rezultatele vorbesc de la sine:

- minus 800 milioane;

- firme capusa cu consilii de administratie ticsite de jmecheri (oameni care luau miliarde pe an - sa va intrebati de ce nu aveti bani de salarii) - voi ii pupati in fundurile lor plimbate prin BMW-uri luate cu banii vostri;

 

tata sigur nu a facut aceste magarii - eu zic sa nu mai faca pe fetele mari.... la mitingul ala de la Bucuresti si la cele de pe platforma Oltchim, de ce nu cereti pedepsirea vinovatilor?

 

@priceputeanu : hai tata cu solutiile alea...sau nu exista?