Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

as vrea sa intelegi ceva....

#2745 poate intelegi ceva intelegi ceva ...mai alain

2013-04-03 18:01

Nu pentru tine, bai protustule, am spus toate astea. Pentru Alin nu Alain. Crezi ca numai tu scri pe forum. Sunt oameni care nu inteleg, pentru ei am scris. Intelegi ceva mai muciosule,dotorre ce esti. Tu esti aproape foarte prost.

Multumesc ca ma citesti,urmareste in cotinuare poate ai sa intelegi ceva.
Fac parte din Fundatia DESTEAPTA Prostii, DAR PENTRU TINE nu se poate face nimic. Imi pare rau, iarta-ne.

Raspunsuri

Vlad Tepes

#2748 Re: poate intelegi ceva intelegi ceva

2013-04-03 18:06:27

#2745: as vrea sa intelegi ceva.... - poate intelegi ceva intelegi ceva ...mai alain

mata o luat cea mai proasta decizie cand te-a conceput !!!

Alain

#2749 Re: poate intelegi ceva intelegi ceva ...mai alain

2013-04-03 18:08:59

#2745: as vrea sa intelegi ceva.... - poate intelegi ceva intelegi ceva ...mai alain

uite, trec peste adjectivele implementate de tine, asta din dorinta de a nu transforma paginile astea intr-un troc... o sa te rog sa-mi spui pe unde naiba ai vazut tu vreun Alin pe aici... ca eu nu retin - dar, in sfarsit;

 

ti-am explicat ca, atata vreme cat putem scoate ceva constructiv cu cele scrise aici este okei din punctul meu de vedere, si deci, ca atare, citesc ceea ce scrii;

 

ca principiu, este foarte bine ca ai pus acele randuri acolo, nu intelesesem insa finalul, de altfel nu am avut intentii tendentioase....