Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

economistul

#2078 Re: Alain = Giurea

2013-03-19 17:02

#2070: Andu` - Alain = Giurea

Sa stii ca incep sa cred ca Alain nu prea este Giurea. Giurea este el un refulat al sistemului, plin de invidie si fara prea mult caracter ( de fapt este extrem de fricos si se vaita de zici ca venit sfarsitul pamantului) dar daca ii explici pana la urma cu bruma de minte pe  care o mai foloseste in scop productiv si nu distructiv pricepe.

Giurea este un lingau, dar un actor foarte prost. El vroia sa fie un pic DIRECTOR. Dati-i, va rog, postul de DIRECTOR macar pana la privatizare.

Acest Alain este un misogin. Pozeaza in judecatorul impartial , este de la DESIGNRO si militeaza pe langa Cernev pentru preluarea la OLTCHIM.

Raspunsuri

Alain

#2095 Re: Re: Alain = Giurea

2013-03-19 21:39:33

#2078: economistul - Re: Alain = Giurea

 

pai, mai domnul, sa-ti zicem "N" - pana acum ziceai ca sunt nu stiu ce director, nu stiu ce politician, ca nu stiu ce interese reprezint, ba ca sunt Giurea ba Spiru... si sa zicem ca pricep aceste ratiuni (desi vad ca ai ceva dubii in privinta asta la mine) - dar nu inteleg treaba cu misoginismul si ce rost isi are in discutiile astea - banuiesc ca stii ce inseamna, ca doar nu ai folosit expresia de dragul de a o pune intr-o fraza.... , banuiesc ca ai tras concluziile astea de prin postarile mele... adica, de unde pana unde?

 

si daca este asa de important cine sunt sau cine nu sunt, poate o rezolvam pana la urma si pe asta, desi, pe mine, de exemplu, chiar nu ma intereseaza cine esti tu!

 

insa ceva este foarte sigur : nu eu am lasat 800 milioane gaura !

 

@Ronaldo : sa zicem ca sunt de acord cu cele spuse de tine - tu, cam ce solutii vezi acum?