Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

FAN alain

#2044 intrebare pt alain

2013-03-18 22:16

mai alain ia explica-mi tu daca tot esti atat de ... cine a comandat externalizarea acelor firme care acum sunt considerate capuse?????????? tu? eu? nu cred!!! ACESTE DECIZII NU AU FOST LUATE IN CONSILIU DE ADMINISTRATIE??????????? CORECT? DIN CONSILIU AI FACUT TU PARTE? AM FACUT EU PARTE? NU DRAGUL MEU COLEG,NU NOI AM FACUT PARTE!! PUTEA ROIBU SA SE PIPI CONTRA LU BOUREANU ( TOPANEL )NU CRED! DACA EXTERNALIZAM sectia transporturi( ca asa s-a decis de altii prin consilii de administratie ) si ei vor presta sub alta denumire servicii pt oltchim, o sa zicem ca si ei sunt capuse????????? dar administrativul???? daca vindem D.M.C. (RAMPLAST) SI CASTIGA O LICITATIE....NU AU VOIE.....ODATA EXPERNALIZATI....SUNT CAPUSEEEEEEEEE,SA MOARA...SUNT LEPROSI..TU ASTA CREZI??????? DAR DACA SECTORUL IN CARE LUCREZI SE EXTERNALIZEAZA ??????? NU ROIBU a decis externalizarile din trecut....deciziile se iau in consiliu de administratie,din care au facut parte si alti actionari si reprezentanti ai guvernului CORECT?? NU ROIBU E VINOVAT pentru dezastru de la oltchim!!!!!!!!! DE CE TOATE CONTROALELE SI CONSILIILE DE ADMINISTRATIE NU L-AU PUS LA ZID PE ROIBU PANA IN ANUL 2012?????????? ....de ce asa tarziu...A PICAT GUVERNUL IN 2012....??????? AU PLECAT REPREZENTANTII STATULUI DIN CONSILIU DE ADMINISTRATIE IN 2012???? POTI SA-MI RASPUNZI ALAIN????????

Raspunsuri

Alain

#2062 Re: intrebare pt alain

2013-03-19 12:29:54

#2044: FAN alain - intrebare pt alain

...pot sa-ti raspund, da' deja cam batem campii pe aici - in principiu, sa fii sigur ca, asa cum mai spuneam, dl Roibu este o "victima" a acestui sistem marsav si corupt.... eu zic ca astazi e momentul sa iesim cu totii alaturi de Pitesti si sa cerem reinstaurarea "mareului manager" - restul e CAN-CAN - ne vedem la somaj !