Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

D.

/ #395 Re: Re:

2012-11-29 19:44

#390: Ilie de la Scularie - Re:

Stimabile Ilie + Pisica, trebuie sa marturisesc spre rusinea mea ca de vreo luna de zile am avut alte preocupari decat sa citesc mizeriile voastre pe care le scrieti ca sa va omorati timpul si sa incitati la scandaluri. Nu cred ca aveti habar de preocupari cum ar fi 10 ore de munca, discutii pentru a vinde productia, obtinerea de bani in avans, programe de productie sau altele...Preocuparile voastre sunt altele, se pare, iar munca nici atat nu face parte din ele. Dar un prieten mi-a povestit noile voastre "curiozitati", care de altfel nu au nici o tangenta cu subiectul acestui "forum" de discutii. Ei, daca domniile voastre sunt atat de curiosi ce fac si pe unde sunt cei pe care i-ati interpelat, nu se poate sa nu va satisfacem curiozitatea bolnava.

Puteti sa ne gasiti luni pe fiecare la locul de munca pe care il avem, si chiar va putem acorda posibilitatea sa observati activitatea pe care o desfasuram NOI in cadrul Oltchim. Nu ne ascundem pe nicaieri, deci ne puteti gasi cu usurinta; cu aceasta ocazie, poate doriti si sa discutam activitatea pe care noi o desfasuram in timpul programului de munca si chiar in afara, spre deosebire de domniile voastre, care probabil in lipsa activitatii, doriti sa va uitati si in ograda celor care chiar muncesc.

Puteti analiza in liniste activitatea oricaruia dintre noi, poate asta va satisface cumva frustrarile de care dati dovada prin enormitatile pe care le postati. Deci, va asteptam luni in vizita.