Cetăţean INVALIDAT - am votat, deci aştept demisia lui T.Băsescu!

eusuntcineva

/ #1228 la puscarie

2012-08-21 21:09

vreau ca tara aceasta sa fie una democratica sa scapam de omul si partidul care stie un singur cuvant lovitura de stat
daca vrea domnul basescu sa ii explic ce inseamna lovitura de stat ii voi face
lovitura de stat inseamna cand 1 sau mai multe persoane isi asuma raspunderea pe ceva ilegal fara sa conulte poporul sau parlamentul , exemplu taiatul salarilor de boc care a fost o lovitura de stat sunt clujean si imi este sila de boc si pdl. unde esti tu tepes doamne sa vezi ce vrea sa faca basescu cu romania si cat fura , urmeaza sa ne bage p[e toti cei 7 , 3 milioane de oameni care am votat da la referendum la zdup pt ca el a zis boicot , este drept onorata curte?onorata curte eu un simplu cetatean de rand as cere ca referendumul sa fie validat cum poate sa isi bata joc de un popor intreg ca el pune cvorum chiar daca curtea de la venetia a zis nu cvorumului la referendum in zona europeana noi ce suntem?stiti onorata curte cda curtea de la venetia apartine comisiei de la venetia , de ce u ati pasat la venetia daca sunteti niste incompetenti?vreau ca acest mesaj sa stie toata lumea il voi trimite la toti romanii si va fi facuta o pancarda cu care vom iesi afara cn vrea ca sa iasa lumea in strada sa scapam de marinar. romania trezestete , iesiti draagi romani afara sa schimbam dictatura portocalie , iesiti sa aducem tara unde a fost dupa preluarea de la iliescu si nastase. pdl si basescu la puscarie!