Demisia premierului Victor Ponta cerută de mediul academic

predy

/ #1403

2012-06-29 22:35

stiti ce-i ironic?! sunt bugetar, am luat-o in plin cu diminuarile alea insa va zic sincer ca n-am ripostat sau blestemat nici macar un moment pt ca am inteles ca altfel vai mama noastra! dar..... cei mai multi dintre colegii mei tuna si azi si urasc vechea garda pt asta. dar ce-i de precizat e urmatorul fapt: cei mai instariti dintre ei fac asta, cei ce au tot. cand zic tot ma refer vila, audi de dupa 2005 etc . ei sunt cei mai suparati si vor USL ca le-a promis mierea ce le place asa mult! de-a gata..! precizez ca eu stau in chirie (garsoniera) impreuna cu unul dintre parinti si tip ca e nasol azi, e mult mai nasol ca ieri si va fi mult , mult mai nasol maine! STOP abuzului! se calca totul in picioare pentru cateva sute de oameni sau chiar unul( vezi M.O si Voiculescu)suntem gandaci in ochii lor altfel nu-mi explic cum de nu le e teama de reactia noastra! cum as putea crede ca in iarna la -20 grade C au iesit oamenii in strada pt un fleac multe zile in sir iar azi.... azi toata gloata e muta afara ?!