Naşul TV pe reţelele de cablu şi DTH.


Musafir

/ #12

2012-05-15 00:55

Multumesc ca a-ti luat initiativa acestei petitii,pentru intoducerea in grila de programe a rcs-rds,a postului de tv Nasul tv.Din 24 aprilie,am facut cerere scrisa la sediul firmei rcs-rds din Pitesti,la care am primit si nr.de inregistrare,dar ,pina in prezent n-am primit niciun raspuns.Am facut nenumarate solicitari telefonice,raspunsul fiind"am luat la cunostinta sugestia d-voastra",am facut cereri online,la care am primit nr.de inregistrare,dar niciun raspuns.Rog conducerea retelei de cablu rds-rcs,sa introduca cit mai repede in grila de programe postul de tv. Nasul tv,ca alta solutie nu avem decit sa renuntam la serviciile lor,le-am platit la timp,cind si-au introdus in grila de programe diferite posturi care pentru noi nu sint interesante,nu ne-au intrebat,ni le-a bagat pe git,"prostul plateste"iar acum cind dorim si noi un post de tv ,LIBER,INDEPENDENT, FARA MOGULI,AL NOSTRU,AL TELESPECTATORULUI,ne trateaza cu indiferenta.ULTIMATUM!!DACA PINA PE 25 MAI NU S-E INTRODUCE in grila de programe POSTUL DE TV NASUL TV,ADIO!!!TREC LA ALTA RETEA.