Retragerea dreptului de utilizare a nr. 1229 de catre Total Spin

4

/ #8 Frauda cu sms1229

2012-02-23 15:26

Cum am promis,revin cu noutati.Am primt recent un raspuns naucitor, bun de pus in rama de la Comisariatul pentru Protectia Consumatorilor-Bucuresti!Este clar ca sunt in barca firmei care ne fraudeaza si nu vor sub nicio forma sa ancheteze corect, profesional reclamatiile care au ca subiect aceasta frauda!De 4 luni de zile se scarpina in cap,paseaza de colo-colo petitia mea,dau raspunsuri aberante,pline de minciuni, chiar calomnioase la adresa mea, mizand pe faptul ca timpul trece si ma voi satura sa ma ocup de tema asta sensibila pentru ei.Ghinionul lor este ca nu voi ceda,dimpotriva,dupa primirea rezultatului anchetei derulate de politie,in care mai am putina speranta,voi inainta un dosar bine pregatit,cu argumente suficiente si credibile,la alte foruri,chiar si la UE daca va fi cazul,ca sa se cunoasca cum o autoritate a statului roman care are obligatia de protectie a consumatorilor, face jocul societatii TotalSpin srl,reclamata pentru frauda.Pentru afirmatia mea s-ar putea gandi unii ca voi putea fi dat in judecata, daca nu detin probe, bineinteles.Spre sansa mea insa,detin aceste probe ,asa ca sunt linistit.Voi reveni cu alte noutati.